Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době

Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době - Veronika Jelínková | Jesuslecitona.org

..., jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše ... Hor pomalu odhalte silu pomalosti v uspechane dobe levně ... ... . Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Psychologie > Hoř pomalu. ... Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době. JELÍNKOVÁ Veronika. Info: Jelínková Veronika, 2018 (2.) - brož., 232 str. EAN: 9788090721104 ISBN: 978-80-907211--4. Hodnocení: 0 hodnocení ... Hoř pomalu - Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době - Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době - Veronika Jelínková . do 2 týdnů . 242 Kč. doprava od 39 ... OBJEVTE SÍLU POMALOSTI V USPĚCHANÉ DOBĚ. 2. 3 ... ... Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době Pdf Ke ... ... . do 2 týdnů . 242 Kč. doprava od 39 ... OBJEVTE SÍLU POMALOSTI V USPĚCHANÉ DOBĚ. 2. 3 ... DESATERO HOŘ POMALU 209 TA JEDNA VĚC 211 EPILOG 212 zDROJE 214. 10. 11 ... v Berlíně Mihaly zasel, začalo pomalu růst. 26 „Štěstí tvého života záleží na druhu tvých myšlenek." -- Marcus Aurelius SUPERDOVEDNOSTI: Hoř pomalu - Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době - Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době - Veronika Jelínková Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše. Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době . Veronika ... Kniha Hoř pomalu Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše . Veronika Jelínkov á / Veronika Jelínková (2017 ... Hoř pomalu Jelínková, Veronika. skladem. Naše cena: 249 Kč Hoř ... Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době Autor: Veronika Jelínková Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše. Také cítíš tu moderní rychlou dobu? Pomalu - Žít život jednoduše - Brooke McAlaryová . Žít život jednoduše. Neustálá potřeba dosahovat úspěchů a hromadit „nutné vymoženosti" nás snadno může zdeptat natolik, že si ani nevšimneme drobných radostí a příležitostí zpomalit: procházky v lese, zábavy s rodinou, soukromé chvilky vděčnosti za dary života... Hoř pomalu. Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době-30 %. Ušetříte 100 K ... Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době ... Temný učedník 2 v současné době na prazskamuzea1918-2018.cz není k dispozici. STÁHNOUT. Kniha DragonLance (16) -...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Jelínková
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době.pdf

POPIS

Praktické techniky, jak ve zrychlené době zpomalit a probudit tak svůj neomezený potenciál mysli, těla a duše. Také cítíš tu moderní rychlou dobu? Stres v práci, doma, ve škole. Cítíš se unavený a Tvoje imunita neustále slábne? Možná máš pocit, že každou chvilku vyhoříš? Cítíš, že takový život nemá smysl? Zkoušíš všechno možné, ale účinky většinou nejsou nic moc? To je v pořádku. Mnoho z nás to zná. Zažíváme syndrom vyhoření, informační feťáctví, depresi, úzkost a jiné nemoci moderní doby. Hoříme moc rychle. Nicméně svíčka, která hoří dvakrát jasněji, shoří za polovinu času. Veronika Jelínková v české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy a zkušenosti špičkových atletů a experimentátorů z oblasti imunity, biochemie, lidského rozhodování a mindfulness, přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: jak z toho ven? Jak se budit ráno svěží? Jak mít více energie a méně únav? Jak si posílit svůj imunitní systém z pohodlí domova? Jak žít vědomě a naplno? Veronika je spoluzakladatelkou Metalearners, online školy, která zastřešuje ty nejbláznivější lektory nejen ve světě, ale i v Česku a na Slovensku. Bourají dogmata v zaprášeném vzdělávání. V minulosti byla závislá na sexu, alkoholu, drogách, uznání a informacích. Díky desetiletému experimentování a měření se dostala do stavu, kdy začala běhat ultramaratony a koupat se v ledových vanách. Tu sílu, kterou v sobě má začala využívat pro sebe, nikoliv proti sobě. Pokud chceš ve svém životě probudit v sobě tu ohromnou sílu, zpomalit, podívat se na svůj život trochu z jiného úhlu a projít si tvrdým tréninkem, tak takhle kniha je psaná pro Tebe. Jak říká známý podnikatel Tim Fargo: ,,Chceš jít opravdu rychle? Tak zpomal a soustřeď se.”

Chcete si přečíst knihu?Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Jelínková. Číst Hoř pomalu: Odhalte sílu pomalosti v uspěchané době Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY