Dům myšek - ABC

Dům myšek - ABC - Karina Schaapman | Jesuslecitona.org

...je v něm již přes sto pokojů, chodebních systémů a venkovních prostranstvíček ... Dům myšek ABC - Karina Schaapman | Kniha na Alza.cz ... . Dům myšek - ABC - Schaapman Karina - Další kniha z cyklu Dům myšek pro malé čtenáře! Tentokrát v podobě hravého leporela pro ty nejmenší děti. Naučte se abecedu se svými oblíbenými kamarády, myškami Julií a Samem. Ke každému písmenu abecedy najdete j Dům myšek - ABC (0 x) Karina Schaapman Výrobce Ing. Ivana PECHÁČKOVÁ - Meander Kód 9788075580535 EAN 9788075580535 Dostupnost. sklade ... Dům myšek - ABC - Karina Schaapman | Knihy Dobrovský ... . Ivana PECHÁČKOVÁ - Meander Kód 9788075580535 EAN 9788075580535 Dostupnost. skladem ... Dům myšek - Sam a Julie v divadle. Schaapman Karina. 398 Kč. 334 Kč. Koupit. Dům myšek - ABC. Schaapman Karina. 298 Kč ... Další kniha z cyklu Dům myšek pro malé čtenáře! Tentokrát v podobě hravého leporela pro ty nejmenší děti. Naučte se abecedu se svými oblíbenými kamarády, myškami Julií a Samem. Ke každému písmenu abecedy najdete jeden výjev Domu myšek a jednu rýmovačku. Básnička je to chytlavá, vtipná a hravá - a bodejť by ne, když je od autora oblíbeného Jezevce Chrujdy ... Meander Dům myšek: Slavnost - Karina Schaapman . Již pátý příběh Domu myšek přinese něco opravdu nečekaného!Tři zvídavé malé holčičky objeví ve městě tajnou chodbu a ta je přivede k našim kamarádům, Samovi a Julii. Společně obrátí Důmb> myšek vzhůru nohama, ale pak to zase všechno napraví.Z tohoto dobrodružství vznikne jedno výjimečné přátelství. Knihy spisovatele Karina Schaapman v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz Dům myšek - ABC - Karina Schaapman . Hodnocení produktu: 100% . Další kniha z cyklu Dům myšek pro malé čtenáře! Tentokrát v podobě hravého leporela pro ty nejmenší děti. Naučte se abecedu se svými oblíbenými kamarády, myškami Julií a... Dům myšek ABC (978-80-7558-053-5) Kniha - autor Karina Schaapman, česky, Prostorové pohádky, leporela Další kniha z cyklu Dům myšek pro malé čtenáře! Tentokrát v podobě hravého leporela pro ty nejmenší děti. Naučte se abecedu se svými oblíbenými kamarády, myškami Julií a Samem....

INFORMACE

AUTOR
Karina Schaapman
DIMENZE
3,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům myšek - ABC.pdf

POPIS

Další kniha z cyklu Dům myšek pro malé čtenáře! Tentokrát v podobě hravého leporela pro ty nejmenší děti. Naučte se abecedu se svými oblíbenými kamarády, myškami Julií a Samem. Ke každému písmenu abecedy najdete jeden výjev Domu myšek a jednu rýmovačku. Básnička je to chytlavá, vtipná a hravá – a bodejť by ne, když je od autora oblíbeného Jezevce Chrujdy, básníka Petra Stančíka. K jako KLADIVO půjčím si od Jirky. Hřebík se lekne a zaleze do dírky.

Chcete si přečíst knihu?Dům myšek - ABC ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karina Schaapman. Číst Dům myšek - ABC Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY