Okouzlená šamanka

Okouzlená šamanka - Nora Robertsová | Jesuslecitona.org

...na. Celá trilogie byla výborná, příjemná odpočinková četba, vlastně taková pohádka pro dospělé ... Kniha Okouzlená šamanka - Nora Robertsová | knizniklub.cz ... . ... Kniha: Okouzlená šamanka - Nora Robertsová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Obsah knihy: Okouzlená šamanka. Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací - tajemství, které je odlišuje od ostatních… Magické schopnosti Anastasie Donovanové jsou jejím prokletím i požehnáním, takže se je snaží před ostatními skrývat. Okouzlená šamanka Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových ... Kniha: Okouzlená šamanka - Nora Robertsová | Knihy.ABZ.cz ... . Okouzlená šamanka Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po ...

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Okouzlená šamanka.pdf

POPIS

Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací - tajemství, které je odlišuje od ostatních… Magické schopnosti Anastasie Donovanové jsou jejím prokletím i požehnáním, takže se je snaží před ostatními skrývat. Miluje poklidný život v malém městečku, svou práci bylinkářky a do svých léčivých lektvarů přidává i pořádný díl kouzla. Její samotu naruší až příchod nových sousedů – pohledného Boonea, známého autora dětských knih, a jeho rozkošné, zvídavé dcerky Jessie. Anu zaskočí síla lásky, kterou k Booneovi cítí, a ví, že přitahuje i ona jeho… Jenže si také uvědomuje, že aby si Boonea a Jessie udržela, bude muset vyjít s pravdou ven. Dokáže se Boone vyrovnat se skutečností, že je Ana šamanka obdařená čarodějnou mocí?

Chcete si přečíst knihu?Okouzlená šamanka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Okouzlená šamanka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY