Ahoj socho: Městem s otevřenýma očima

Ahoj socho: Městem s otevřenýma očima - Michaela Matysová, | Jesuslecitona.org

...oru, i osobitým vyprávěním vybraných ... Ahoj socho: Městem s otevřenýma očima - KOSMAS.cz ... ... Městem s otevřenýma očima. ... O čem je kniha Ahoj socho? Pestrá kniha plná fotografií a kreseb je založena na objevování, poučení i spolupráci dětí a rodičů. Čtenáři se v ní setkají s různými podobami sochy a pomníku od kamenných a bronzových figur po díla, která umělci tvoří vlastním tělem, ze sněhu nebo z ... Pestrá kniha plná fotografií a kreseb je založena na objevování, poučení i spolupráci dětí a rodičů. Čtenáři se v ní setkají s různými ... Ahoj socho / Městem s otevřenýma očima | kniha ... . Čtenáři se v ní setkají s různými podobami sochy a pomníku od kamenných a bronzových figur po díla, která umělci tvoří vlastním tělem, ze sněhu nebo z trávy. Ahoj socho Městem s otevřenýma očima Matysová Michaela, Vobořilová Lucie Štůlová. Pestrá kniha plná fotografií a kreseb je založena na objevování, poučení i spolupráci dětí a rodičů. Ahoj socho. Městem s otevřenýma očima MATYSOVÁ MICHAELA, ... Čtenáři se v ní setkají s různými podobami sochy a pomníku od kamenných a bronzových figur po díla, která umělci tvoří vlastním tělem, ze sněhu nebo z trávy. Vedle současných tvůrců, z nichž dokonce Kateřina Šedá, Kurt Gebauer, Krištof Kintera a Denisa ... Ahoj socho Městem s otevřenýma očima ... Čtenáři se v ní setkají s různými podobami sochy a pomníku od kamenných a bronzových figur po díla, která umělci tvoří vlastním tělem, ze sněhu nebo z trávy. Vedle současných tvůrců, z nichž dokonce Kateřina Šedá, Kurt Gebauer, Krištof Kintera a Denisa Václavová v ... Product successfully added to your shopping cart . Quantity. Total Více o knížce tady. A pokud chcete potkat hned několik skvělých soch od současných českých autorů a k tomu v krásném prostředí v centru Prahy, vydejte se do zahrad Anežského kláštera.Zahrady jsou zdarma přístupné po celý rok a najdete v nich díla například Františka Skály, Jaroslava Róny, Stanislava Kolíbala, Karla Malicha, Čestmíra Sušky nebo Michala Gabriela. AHOJ SOCHO městem s otevřenýma očima 60 78 98 114 142 161 40 26 Proč socha? Rozumíš tomu, co socha představuje? A co ti chce říct? Víš, proč je umístěna právě tady? A z jakého je materiálu? Co dělá socha s městem? A co s člověkem? Pojď to s námi objevit! Knížka, kterou držíte v ruce, je určena rodinám s dětmi od ... Ahoj socho / Městem s otevřenýma očima | Lucie Štůlová Vobořilová, Michaela Matysová ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Vybírejte si Knihy podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece. Ahoj socho - Matysová Michaela, Vobořilová Lucie Štůlová - Pestrá kniha plná fotografií a kreseb je založena na objevování, poučení i spolupráci dětí a rodičů. Čtenáři se v ní setkají s různými podobami sochy a pomníku od kamenných a bronzových figur Ahoj socho / Městem s otevřenýma očima - Michaela Matysová, Lucie Štůlová Vobořilová: 420 Kč: Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny 26/2019: 100 Kč: Sešit ...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Matysová,
DIMENZE
12,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Ahoj socho: Městem s otevřenýma očima.pdf

POPIS

Pestrá kniha plná fotografií a kreseb je založena na objevování, poučení i spolupráci dětí a rodičů. Čtenáři se v ní setkají s různými podobami sochy a pomníku od kamenných a bronzových figur po díla, která umělci tvoří vlastním tělem, ze sněhu nebo z trávy. Vedle současných tvůrců, z nichž dokonce Kateřina Šedá, Kurt Gebauer, Krištof Kintera a Denisa Václavová v knížce osobně vyprávějí příběh jednoho ze svých projektů, zde najdeme i pomníky sv. Václava a mistra Jana Husa nebo sochy z Karlova mostu. Tvůrčí úkoly přivedou pražské i mimopražské čtenáře ke zkoumání vlastního okolí. Kniha je primárně určena rodinám s dětmi od 6 let, ale může zaujmout i pedagogy nebo vedoucí dětských zájmových skupin.

Chcete si přečíst knihu?Ahoj socho: Městem s otevřenýma očima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Matysová,. Číst Ahoj socho: Městem s otevřenýma očima Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY