Tajemství Feng Shui

Tajemství Feng Shui - Ludmila Djemelová | Jesuslecitona.org

...ěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat ... Kniha: Tajemství Feng Shui - Ludmila Djemelová | Knihy.ABZ.cz ... . Díky tomu pocítíte… Odhalené tajemství a praktické rady z nauky Feng shui osobnosti. #nehty #fengshui #Daore. Změňte své okolí a změníte svůj život. Změna, to je slovo vystihující Feng Shui. Jakákoliv změna ve vašem bytě Vám pomůže změnit část vašeho života. Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu ... Kniha: Tajemství Feng Shui - Ludmila Djemelová | Knihy.ABZ.cz ... . Jakákoliv změna ve vašem bytě Vám pomůže změnit část vašeho života. Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Díky tomu pocítíte zl Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. The philosophy of feng shui is a practice of looking at our living spaces and working environment and striking a balance with the natural world. The Chinese words "feng" and "shui" translate to mean "wind" and "water," respectively. This concept derived from an ancient poem that talks about human life being connected and flowing with the environment around it. Tajemství feng shui Chcete vědět, nakolik mohou znalosti z feng shui lidem pomoci? Odpověď závisí na tom, co dotyčná osoba očekává a zároveň nakolik je ochotná ke změně ve svém životním prostředí. Kniha Tajemství Feng Shui vám po...

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Djemelová
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Feng Shui.pdf

POPIS

Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat. Díky tomu pocítíte zlepšení zdraví i vztahů, oživíte a upevníte svůj partnerský vztah, naleznete uspokojení v kariéře a dosáhnete finanční stability. V knize naleznete také čínský zvěrokruh a odhalíte, v kterém znamení jste se narodili, jaké vlastnosti mají jednotlivá znamení, případně jaká znamení jsou vašimi tajnými přáteli či nepřáteli. Uplatnění Feng Shui v běžném životě Nakonec se dozvíte něco o osobních číslech KUA a jakým způsobem můžete tyto znalosti uplatnit jak při budování vztahů, tak při zařizování domova. Tajemství Feng Shui vás navede na cestu k harmonickému a úspěšnému životu.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Feng Shui ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Djemelová. Číst Tajemství Feng Shui Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY