Proč nemám jíst jen brambůrky?

Proč nemám jíst jen brambůrky? - Kate Knightonová | Jesuslecitona.org

...kladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Proč nemám jíst jen brambůrky? autor neuveden ... Kniha "Proč nemám jíst jen brambůrky?" ... . Info: Svojtka Václav & Co., 2018 (1.) - váz., 48 str. EAN: 9788025623855 ISBN: 978-80-256-2385-5 ... Proč nemám jíst jen brambůrky množství ... Co jsou to přídatné látky? A co tedy jíst místo toho, co nabízejí fastfoody? Tato kniha je celá o jídle - o tom, co je dobré, co špatné a proč. Dozvíte se v ní, jak se zdravě stravovat, přirozeně pohybovat a cítit se fit. Brambůrky, hamburgery, hranolky, sladkost ... Kniha "Proč nemám jíst jen brambůrky?" ... . Dozvíte se v ní, jak se zdravě stravovat, přirozeně pohybovat a cítit se fit. Brambůrky, hamburgery, hranolky, sladkosti a limonády… Nezdravé jídlo je všude kolem nás. Jak se mu vyhnout a jak je nahradit, vám poradí tato knížka. Nezdravé jídlo je všude kolem nás. V... Naše novinka s názvem Proč nemám jíst jen brambůrky? vám v tom pomůže. Proč potřebuji pestrou stravu a co má obsahovat? Proč se mám obtěžovat se snídaní? Jak se lidé stravovali dříve? A proč měli naši předkové víc pohybu? Na všechny všetečné otázky vašich dítek najdete odpověď právě v této knize. Název: Proč nemám jíst jen brambůrky? Autor: Kate Knighton. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Naučná literatura; ISBN: 978-80-256-2385-5. EAN: 9788025623855. Objednací kód: NA331599 Proč nemám jíst jen brambůrky? V knize se dozvíte, jak se zdravě stravovat, přirozeně pohybovat a cítit se fit. Brambůrky, hamburgery, hranolky, sladkosti a limonády… Nezdravé jídlo je všude kolem nás. Jak se mu vyhnout a jak je nahradit, vám poradí tato knížka. ... Hledáte Proč nemám jíst jen brambůrky? od Kate Knighton? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Proč nemám jíst jen brambůrky? - Kate Knighton, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 48, Rok vydania: 2018 Proč nemám jíst jen brambůrky? Knighton, Kate. 2 dny. Naše cena: 134 Kč Krajiny prostřených i prázdných stolů I. kolektiv autorov. 📙 Více článků zdarma ohledně nejen tohoto tématu, najdeš na našem blogu Code of Life: https://codeoflife.cz/biohacking/prerusovany-pust-jako-cesta-k ... Proč nemám jíst jen brambůrky? Brambůrky, hamburgery, hranolky, sladkosti a limonády… Nezdravé jídlo je všude kolem nás. Jak se mu vyhnout a jak je nahradit, vám pora...

INFORMACE

AUTOR
Kate Knightonová
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč nemám jíst jen brambůrky?.pdf

POPIS

Nezdravé jídlo je všude kolem nás. V obchodech, supermarketech a v restauracích s rychlým občerstvením. Je poměrně levné a spousta z nás ho ráda jí. Ale co přesně se pod pojmem nezdravé jídlo skrývá? Jsou všechny hamburgery špatné? Co jsou to přídatné látky? A co tedy jíst místo toho, co nabízejí fastfoody? Tato kniha je celá o jídle – o tom, co je dobré, co špatné a proč. Dozvíte se v ní, jak se zdravě stravovat, přirozeně pohybovat a cítit se fit.

Chcete si přečíst knihu?Proč nemám jíst jen brambůrky? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Knightonová. Číst Proč nemám jíst jen brambůrky? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY