Pražské vinice

Pražské vinice - Radana Vítková | Jesuslecitona.org

... místě, kde vznikají. Na osluněných svazích vinohradů, s nádhernými v ýhledy na metropoli, opředená příběhy vinařů, vinic i ročníků ... Pražské vinice - Vítková Radana | Knihy Grada ... . Projděte se společně s autorkou po Svatováclavské vinici a ... Vinice je malá vesnice, část obce Třebnouševes v okrese Jičín. Nachází se asi 1,5 km na západ od Třebnouševsi. V roce 2009 zde bylo evidováno 16 adres. ... Například název pražské čtvrti Vinohrady je odvozen právě od vinic, které se na dnešním území této lokality dříve nacházely. V současné době se lze s ... Pražské vinice 2019 „V Praze se víno pěstuje už stovky let a patří mezi evropskou špičku. Málokdo však v ... PRAŽSKÉ VINICE 2019 - Putování vinicemi hlavního města ... ... . V současné době se lze s ... Pražské vinice 2019 „V Praze se víno pěstuje už stovky let a patří mezi evropskou špičku. Málokdo však ví, že vinic je v hlavním městě velké množství a často jsou na krásných, avšak pro veřejnost nepřístupných, místech, která vybízejí k netradičním pohledům na metropoli....

INFORMACE

AUTOR
Radana Vítková
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražské vinice.pdf

POPIS

Praha je krásná, stověžatá, kulturní… Ale také úrodná. A požitkářská. Byla taková v minulosti, tedy v těch šťastnějších časech, a je i dnes. Svědčí o tom i obnovené pražské vinice. Jejich vína, rok od roku kvalitnější, si lidé zvykli chutnat přímo na místě, kde vznikají.Na osluněných svazích vinohradů, s nádhernými výhledy na metropoli, opředená příběhy vinařů, vinic i ročníků. Projděte se společně s autorkou po Svatováclavské vinici a vinicích Pražského hradu. Ochutnejte víno na Vyšehradě v zahradě kapituly sv. Petra a Pavla i od Starého purkrabství. Vrch Petřín vás přivítá vevinohradu Strahovského kláštera a na vinici Svatojánské. A můžete navštívit i dejvickou vinici Baba pod záhadnou zříceninou.

Chcete si přečíst knihu?Pražské vinice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radana Vítková. Číst Pražské vinice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY