Kdo bydlí v dutinách stromů

Kdo bydlí v dutinách stromů - Markéta Špačková | Jesuslecitona.org

...eho kůrou si cestičky prokousávají larvy brouků a zvířecí mláďátka se tam rodí jako v porodnici ... Kdo bydlí v dutinách stromů | Albatros.cz ... ... Kdo bydlí v dutinách stromů; Listování v knize Kdo bydlí v dutinách stromů . Markéta Nováková. Navštiv zvířátka, která bydlí ve stromě. ... Hledáte Kdo bydlí v dutinách stromů od Markéta Špačková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Navštívit zvířátka, která bydlí ve starém stromě, mohou malí čtenáři díky knize Kdo bydlí v dutinách stromů. Markéta Nováková děti seznámí s veverkou, plchem, datlem, sovou a dalšími zvířátky. Knihu pro d ... Kdepak bydlí zvířátka - Milbourneová Anna | Prodej knih ... . Markéta Nováková děti seznámí s veverkou, plchem, datlem, sovou a dalšími zvířátky. Knihu pro děti od šesti let věnovalo do soutěže nakladatelství B4U Publishing. Kniha: Kdo bydlí v dutinách stromů - Markéta Nováková ... Kdo bydlí v norách a doupatech Nováková, Markéta Cena: 229 Kč Zima ve světě zvířat Nováková, Markéta; Kocí, Irena Cena: 254 Kč Tuláci ze světa zvířat Nováková, Markéta; Bártová, Eva Cena: 254 Kč ... Kniha Kdo bydlí v dutinách stromů: Nahlédni dovnitř starého dubu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kdo bydlí v dutinách... Kdo bydlí v dutinách stromů. Starý dub je malým velkým světem pro zvířátka, o kterých možná ani děti neví, kde v přírodě bydlí.Knížečka popisuje, kdo všechno může dub obývat v dutinách, pod kůrou, pod kořeny nebo také v jeho rozlehlé koruně. Kdo bydlí v dutinách stromů ... Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Uvedené se týká pouze případů podléhajících EET. Kdo bydlí v dutinách stromů - Markéta Špačková: Krátky popis: Diskontní produkt Kdo bydlí v dutinách stromů - Markéta Špačková od výrobce B4U Publishing u nás najdete v akcii od 242 Kč : Obvyklá cena: 215 Jiná zvířátka bydlí vysoko v korunách a v dutinách stromů - kdopak to je? Někteří tvorové si budují své domovy pod zemí - kdo tady má svou noru? Kdepak všude bydlí zvířátka? Nahlédni do jejich domovů, do stájí, rybníků, na vrcholky stromů, do nor, brlohů, úlů i na...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Špačková
DIMENZE
11,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo bydlí v dutinách stromů.pdf

POPIS

Víte, že každý starý zvrásněný dub je jako celá vesnice, možná dokonce město? Pod jeho kůrou si cestičky prokousávají larvy brouků a rodí se v něm zvířecí mláďátka jako v porodnici – někdy je tam tedy pěkně veselo a hlučno. Dub má dokonce i svého doktora, který se o něj pečlivě stará, klepe a pak poslouchá, kde je co třeba zahojit. Na oplátku se v něm zabydlí. Za sousedy má rodinku veverek, nenasytu plcha, který se ve své komůrce řádně připravuje na příchod zimy, ale třeba i malou sovičku jménem kulíšek.

Chcete si přečíst knihu?Kdo bydlí v dutinách stromů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Špačková. Číst Kdo bydlí v dutinách stromů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY