Bojovnice slunce: Příběhy z nového světa II

Bojovnice slunce: Příběhy z nového světa II - P. C. Castová | Jesuslecitona.org

...i zalíbil. Bohužel, to je asi tak všechno ... Kniha Bojovnice slunce | Fantasyobchod.cz ... .V polovině knihy se toho moc nedělo. Jestli máte rádi takové pomalé a zdlouhavé fantasy tak to pro vás muže být určitě dobrá kniha. Bojovnice slunce: Příběhy z nového světa II P. C. Castová Nakladatel: Yoli 2018 Komplet Příběhy z nového světa: Z vůle Luny + Příběhy z nového světa: Bojovnice slunce. P. C. Castová ... Bojovnice slunce Příběhy z nového světa. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibli ... Kniha Bojovnice slunce - P. C. Castová | knizniklub.cz ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ten má své vlastní plány a využije kohokoli, včetně šíleného Thaddea, aby je naplnil. P. C. Cast se v Bojovnici slunce vrací do postapokalyptického magického světa, kde se země drasticky změnila, do světa plného krásy a lásky, nebezpečí i krutosti. Kniha Bojovnice slunce získala na databázi knih vynikající hodnocení 86 %. Dům knihy.cz > Knihy > P...

INFORMACE

AUTOR
P. C. Castová
DIMENZE
12,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Bojovnice slunce: Příběhy z nového světa II.pdf

POPIS

Mari z klanu Poutníků a Nik z Lesního kmene stáli ještě nedávno jako členové soupeřících klanů proti sobě. Teď však bojují bok po boku, i se svými psími kumpány, aby zachránili nejen jeden druhého, ale i svou nově vytvořenou smečku. Lovec Thaddeus zradil vlastní lid a přispěl k jeho zhoubě způsobené lesním požárem. To mu však nestačí. Touží po vládě nad kmenem a viní Mari ze všeho zlého, co jeho kmen i jej samotného postihlo. Udělá všechno, aby získal moc, i kdyby tím měl zničit vše, co mu stojí v cestě. V otráveném a zpustošeném městě se mezitím Mrtvý zrak stává ochotnou nádobou pro probuzeného Boha Smrti. Ten má své vlastní plány a využije kohokoli, včetně šíleného Thaddea, aby je naplnil. P. C. Cast se v Bojovnici slunce vrací do postapokalyptického magického světa, kde se země drasticky změnila, do světa plného krásy a lásky, nebezpečí i krutosti.

Chcete si přečíst knihu?Bojovnice slunce: Příběhy z nového světa II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor P. C. Castová. Číst Bojovnice slunce: Příběhy z nového světa II Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY