Velká kniha herců první republiky a protektorátu

Velká kniha herců první republiky a protektorátu - Jiří Bartoň, | Jesuslecitona.org

...toně a Roberta Rohála najde čtenář pětadvacet portrétů, přičemž se nejedná o jen hvězdy typu, jakými byly Mandlová, Gollová nebo Baarová ... Velká kniha herců první republiky a protektorátu - Jiří ... ... . Více odkrývá jeden z dvojice autorů, Robert Rohál. Zdaleka nejen filmografii a stroze rekapitulující životopis pětadvaceti filmových hvězd přináší Velká kniha herců první republiky a protektorátu, kterou připravil autorský tým Jiří Bartoň a Robert Rohál.. Publikace se totiž zabývá i předtím nepříliš zveřejňovanými skutečnostmi a snaží se jít pod povrch faktů. Zdaleka nejen filmografii a ... Velká kniha herců první republiky a protektorátu | Knihy ... ... .. Publikace se totiž zabývá i předtím nepříliš zveřejňovanými skutečnostmi a snaží se jít pod povrch faktů. Zdaleka nejen filmografii a stroze rekapitulující životopis pětadvaceti filmových hvězd přináší Velká kniha herců první republiky a protektorátu, kterou připravil autorský tým Jiří Bartoň a Robert Rohál. Publikace se totiž zabývá i předtím nepříliš zveřejňovanými skutečnostmi a snaží se jít pod povrch faktů. Kniha: Velká kniha herců první republiky a protektorátu (Jiří Bartoň a Robert Rohál). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Zatímco Velká kniha herců první republiky a protektorátu žije už od 10. prosince svůj vlastní příběh a podle reakcí přináší radost zvláště příznivcům divadla a filmu, autoři Robert Rohál a především Jiří Bartoň ji s úspěchem představují na besedách dalším čtenářům. Kupte knihu Velká kniha herců první republiky a protektorátu od Jiří Bartoň, Robert Rohál na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Zdaleka nejen filmografii a stroze rekapitulující životopis pětadvaceti filmových hvězd přináší Velká kniha herců první republiky a protektorátu, kterou připravil autorský tým Jiří Bartoň a Robert Rohál. Publikace se totiž zabývá i předtím nep...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bartoň,
DIMENZE
9,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha herců první republiky a protektorátu.pdf

POPIS

Zdaleka nejen filmografii a stroze rekapitulující životopis pětadvaceti filmových hvězd přináší Velká kniha herců první republiky a protektorátu, kterou připravil autorský tým Jiří Bartoň a Robert Rohál. Publikace se totiž zabývá i předtím nepříliš zveřejňovanými skutečnostmi a snaží se jít pod povrch faktů. Odhaluje některé osudové kroky, situace a tajemství jednotlivých osobností a samozřejmě rozebírá jejich dílo a postoje. Vedle kapitol věnovaných dodnes známým umělcům, jako byli Vlasta Burian, Jiřina Štěpničková, Věra Ferbasová, Karel Hašler a mnozí další, se čtenář seznámí také s osudy pozapomenutých hereček Jarmily Bechyňové nebo Zdeny Kavkové. Velká kniha herců první republiky a protektorátu není encyklopedií, ale ponorem zkoumajícím um, osobnost a charakter filmových herců v kontextu doby, ve které žili a tvořili.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha herců první republiky a protektorátu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bartoň,. Číst Velká kniha herců první republiky a protektorátu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY