Atlas lidského těla pro děti

Atlas lidského těla pro děti - Oldřich Růžička | Jesuslecitona.org

...čtenářům od šesti let lidské tělo včetně všech orgánů a funkcí ... Atlas lidského těla pro děti | Albatrosmedia.cz ... . Ve velkých a názorných ilustracích zde najdeš základní části lidského těla, oběhový systém, nervový systém, svaly, vnitřní orgány a kostru. Atlas lidského těla pro děti Šest velkých rozkládacích map čtenářům od šesti let přiblíží lidské tělo včetně všech orgánů a funkcí. Ve velkých a názorných ilustracích zde najdete základní části lidského těla, oběhový systém, nervový systém, svaly, vnitřní orgány a kostru. Poznáváme jaké části má naše hlava za pomoci krátkých veršů At ... Atlas lidského těla pro děti | Albatrosmedia.cz ... . Poznáváme jaké části má naše hlava za pomoci krátkých veršů Atlas lidského těla pro děti. Oldřich Růžička. Lidské tělo v šesti velkoformátových rozkládacích mapách. Šest velkých rozkládacích map představí dětským čtenářům od šesti let lidské tělo včetně všech orgánů a funkcí. Ve velkých a názorných ilustracích zde najdeš základní části lidského těla ... Atlas lidského těla pro děti Oldřich Růžička. 4,3 ( 3) Lidské tělo v šesti velkoformátových rozkládacích mapách. Šest velkých rozkládacích map čtenářům od šesti let lidské tělo včetně všech orgánů a funkcí. Ve velkých a názorných ilustracích zde najdeš základní části lidského těla, oběhový systém...

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Růžička
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas lidského těla pro děti.pdf

POPIS

Šest velkých rozkládacích map čtenářům od šesti let lidské tělo včetně všech orgánů a funkcí. Ve velkých a názorných ilustracích zde najdeš základní části lidského těla, oběhový systém, nervový systém, svaly, vnitřní orgány a kostru. Každá kapitola je obohacena o přiložené sešitky, ve kterých jsou základní informace o nemocech jednotlivých částí těla a jejich léčení, o zdravé stravě a zdravém životním stylu nebo o tom, jak nejlépe poskytnout první pomoc při úrazu.

Chcete si přečíst knihu?Atlas lidského těla pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Růžička. Číst Atlas lidského těla pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY