Záda, která cvičí, nebolí

Záda, která cvičí, nebolí - Jan Hnízdil, | Jesuslecitona.org

... knihu Záda, která cvičí, nebolí (Simona Sedláková) s 20 % slevou za 118 Kč v ověřeném obchodě ... Záda, která cvičí, nebolí - Sedláková Simona od 4,46 ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si ... Záda, která cvičí, nebolí - Sedláková Simona od 4,46 ... ... . Máme skoro všechno a hned. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Title: Záda, která cvičí, nebolí - Simona Sedláková epub fb2 PDF Created Date: 1/21/2018 11:07:38 PM 0 hodnocení Záda, která cvičí, nebolí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Vzhledem k našemu sedavému způsobu života se dnes bolest zad stala skutečným problémem, ne-li zivilizační chorobou. Nezbývá než pomoci si zaručeným prostředkem - speciálním cvičením. Srovnání cen Záda, která cvičí, nebolí - Sedláková Simona, Hnízdil Jan. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 149 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Záda, která cvičí, nebolí. Kdo napsal knihu Záda, která cvičí, nebolí? Autorem je Simona Sedláková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Jan Hnízdil,
DIMENZE
4,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Záda, která cvičí, nebolí.pdf

POPIS

Vzhledem k sedavému životnímu stylu se dnes bolest zad stala skutečným problémem, neřkuli civilizační chorobou. Nezbývá než pomoci si osvědčeným prostředkem – speciálním cvičením. K tomu nám pomůže brožurka cviků podle osvědčené metody paní Mojžíšové, kterou sestavila zkušená fyzioterapeutka dr. Simona Sedláková. Kromě fotografií a popisků k jednotlivým cvikům zde naleznete zásady cvičení a kapitolu věnovanou ergonomii, tedy tomu, jak se ke svému tělu i při práci chovat co nejšetrněji. Osobní vzpomínkou na paní Mojžíšovou doplnil text MUDr. Jan Hnízdil z Centra komplexní péče v Dobřichovicích.

Chcete si přečíst knihu?Záda, která cvičí, nebolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hnízdil,. Číst Záda, která cvičí, nebolí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY