Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou: Je načase naučit se mít rádi sami sebe

Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou: Je načase naučit se mít rádi sami sebe - Fabrice Midal | Jesuslecitona.org

... báji ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Jak mit rad sam sebe | Sleviste.cz ... . Metafora Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou. Je načase naučit se mít rádi sami sebe - Fabrice Midal . V knize Zachraňte si kůži!Staňte se narcistou nabízí filozof a spisovatel Fabrice Midal zcela nový pohled na báji o Narcisovi.. Více informací Vaše soutěže - Soutěž o 3 knihy Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou - Máte dojem, že se obětujete pro druhé? Máte pocit, že vás druzí využí ... Jak mit rad sam sebe | Sleviste.cz ... .. Více informací Vaše soutěže - Soutěž o 3 knihy Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou - Máte dojem, že se obětujete pro druhé? Máte pocit, že vás druzí využívají a nechovají se k vám hezky? Jste na pokraji vyhoření, ale netroufáte si říkat ne? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, je načase naučit se mít rádi sami sebe. Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, je načase naučit se mít rádi sami sebe. Jak na to vám poradí kniha Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou. O tři výtisky nyní soutěžíme. Ceny v soutěži. 1. místo: 3x kniha Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou; Metafora Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou. Je načase naučit se mít rádi sami sebe - Fabrice Midal . V knize Zachraňte si kůži! Staňte se narcis...

INFORMACE

AUTOR
Fabrice Midal
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou: Je načase naučit se mít rádi sami sebe.pdf

POPIS

Je načase naučit se mít rádi sami sebe… Máte dojem, že se obětujete pro druhé…Máte pocit, že vás druzí využívají a nechovají se k vám hezky… Jste na pokraji vyhoření, ale netroufáte si říkat ne. V knize Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou nabízí filozof a spisovatel Fabrice Midal zcela nový pohled na báji o Narcisovi. Mýtický hrdina zde není sobecký muž zahleděný do sebe, ale člověk, který má poprvé možnost poznat svou pravou tvář, přijmout ji a mít ji rád. A to je podle Midala správný postoj, z něhož plyne zdravá sebedůvěra a láskyplný vztah k sobě a druhým. Prostřednictvím objevných závěrů a bezpočtu příkladů z literatury, mytologie a kultury Midal zábavným způsobem dokládá, že být narcistou je jedinou cestou, jak člověk může dobře žít a opravdu milovat – sebe i druhé.

Chcete si přečíst knihu?Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou: Je načase naučit se mít rádi sami sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fabrice Midal. Číst Zachraňte si kůži! Staňte se narcistou: Je načase naučit se mít rádi sami sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY