Testy kočičí inteligence

Testy kočičí inteligence - Simon Holland | Jesuslecitona.org

...nějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po ... Testy kočičí inteligence - Knihkupectví Luxor ... ... Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své ... Testy kočičí inteligence - Simon Holland | KOSMAS.cz ... ... . Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po ... Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytr.. Zobrazit celý text. Testy kočičí inteligence - Simon Holland Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po ... Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po ... Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidíl...

INFORMACE

AUTOR
Simon Holland
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Testy kočičí inteligence.pdf

POPIS

Je vaše kočka geniální? Myslíte, že vaše kočka dokáže úspěšně ovládat každý váš pohyb? Vyjádřit se umělecky expresionistickou abstrakcí z bláta a peří? Vemluvit se hravě do jakýchkoli kočičích dvířek v okolí? Vidět mrtvé lidi? Nebo je spíš typ, který se schovává dokonce i před vaší zlatou rybkou či vyvrací prastarou teorii, že kočky vždycky přistanou na všech čtyřech? Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po meteorologii, psychologii a nadpřirozeno. Najdete tu také:Nápady, jak vaší kočce zvýšit IQ.Tipy pro zlepšení kočko-člověčí komunikace.Diplom potvrzující genialitu, který po dokončení testů můžete vyplnit a hrdě si jej vystavit.

Chcete si přečíst knihu?Testy kočičí inteligence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Holland. Číst Testy kočičí inteligence Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY