Keto Reset Dieta: Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy

Keto Reset Dieta: Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy - Brad Kearns, | Jesuslecitona.org

...a spalujte tuky navždy (978-80-87672-70-9) Kniha - Jedinečný návod k zresetování vašeho metabolismu, ve kterém nechybí více než 100 ketogenických receptů - autor Mark Sisson; Brad Kearns, 440 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Jedinečný návod k zresetování vašeho metabolismu, ve kterém nechybí více ... Keto Reset Dieta: Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a ... ... ... Keto reset dieta vám totiž pomůže přeprogramovat vaše geny na původní tovární nastavení. Keto je stav metabolické efektivnosti, díky které jste schopni pálit uloženou energii ve formě tělesných tukových zásob a ketonů, a nemusíte být závislí na pravidelných jídlech s vysokým obsahem sacharidů. Kupte knihu Keto Reset Dieta (Mark Sisson, Brad Kearns) s 30 % slevou za 300 Kč v ověřeném obchodě. Pro ... Keto Reset Dieta (Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a ... ... . Keto je stav metabolické efektivnosti, díky které jste schopni pálit uloženou energii ve formě tělesných tukových zásob a ketonů, a nemusíte být závislí na pravidelných jídlech s vysokým obsahem sacharidů. Kupte knihu Keto Reset Dieta (Mark Sisson, Brad Kearns) s 30 % slevou za 300 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha: Keto Reset Dieta(Mark Sisson, Brad Kearns) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Keto reset dieta vám totiž pomůže přeprogramovat vaše geny na původní tovární nastavení. Keto je stav metabolické efektivnosti, díky které jste schopni pálit uloženou energii ve formě tělesných tukových zásob a ketonů, a nemusíte být závislí na pravidelných jídlech s vysokým obsahem sacharidů. Název: Keto Reset Dieta - Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy. Autor: Mark Sisson. Překladatel: Alena Novotná. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; Populárně naučná › Zdravý způsob života; Kuchařky, nápoje, diety › Diety; ISBN: 978-80-87672-70-9. EAN ... Hledáte Keto Reset Dieta (Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy) od Mark Sisson,Brad Kearns? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Keto reset dieta vám totiž pomůže přeprogramovat vaše geny na původní tovární nastavení. Keto je stav metabolické efektivnosti, díky které jste schopni pálit uloženou energii ve formě tělesných tukových zásob a ketonů, a nemusíte být závislí na pravidelných jídlech s vysokým obsahem sacharidů. Jen tři týdny stačí a bude z vás jiný člověk. Keto reset dieta vám totiž pomůže přeprogramovat vaše geny na původní tovární nastavení. Keto je stav metabolické... Keto Reset Dieta (Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy) - Sisson Mark, Kearns Brad - Jen tři týdny stačí a bude z vás jiný člověk. Keto reset dieta vám totiž pomůže přeprogramovat vaše geny na původní tovární nasta...

INFORMACE

AUTOR
Brad Kearns,
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Keto Reset Dieta: Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy.pdf

POPIS

Jen tři týdny stačí a bude z vás jiný člověk. Keto reset dieta vám totiž pomůže přeprogramovat vaše geny na původní tovární nastavení. Keto je stav metabolické efektivnosti, díky které jste schopni pálit uloženou energii ve formě tělesných tukových zásob a ketonů, a nemusíte být závislí na pravidelných jídlech s vysokým obsahem sacharidů. Když projdete jednadvacetidenním metabolickým resetováním, dáte sbohem závislosti na sacharidech a zůstanete keto, uvedete své hormony zodpovědné za chuť k jídlu do normálu a téměř nikdy nebudete mít hlad. Děje se to velmi rychle a jde o naprosto úžasný objev. Je to jako objevit skrytou supersílu, která stabilizuje vaši energii, náladu a funkce mozku po celý den, protože máte k dispozici uloženou energii, kterou můžete pálit – a to i když vynecháte nějaké jídlo. O autorechMark Sisson je autorem bestselleru Primal Blueprint a mnoha dalších knih, které podporují životní styl a vaření podle primal/paleo. Jeho stránka MarksDailyApple.com je jedna z nejnavštěvovanějších webů s informacemi o zdraví na internetu a mnozí ji obdivují, protože zpochybňuje a přetváří mylné konvenční vědění o stravě, cvičení a životním stylu. Markovy snahy o propagaci životního stylu primal zahrnují tištěné i internetové vzdělávací materiály, program pro certifikaci zdravotních koučů, výrobu řady zdravých chuťových přísad a doplňků stravy a řetězec restaurací s rychlým občerstvením v duchu primal. Mark je bývalý maratonský běžec s osobním rekordem 2 hodiny 18 minut a v havajském triatlonském závodu Ironman se umístil na čtvrté příčce. Žije v Malibu v Kalifornii a každý víkend se účastní zápasu Ultimate Frisbee se špičkami v tomto sportu, tedy lidmi, kterým je o polovinu méně než Markovi. Brad Kearns je jednatelem nakladatelství Primal Blueprint Publishing a s Markem pracuje už deset let na propagaci životního stylu primal. Společně s Markem se podílel na tvorbě titulu Primal Endurance, v Severní Americe organizoval již devět sešlostí PrimalCon a vedl seminář s názvem Primal Transformace ve 22 městech. Je bývalým americkým šampionem a třetím nejlepším profesionálním triatlonistou ve světovém žebříčku. Momentálně se profesionálně věnuje Speedgolfu; s nejlepším výsledkem 78 vstřelených jamek s časem 47 minut během kalifornského šampionátu v roce 2017.

Chcete si přečíst knihu?Keto Reset Dieta: Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brad Kearns,. Číst Keto Reset Dieta: Zresetujte svůj metabolismus za 21 dní a spalujte tuky navždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY