Nájezdníci ze severu

Nájezdníci ze severu - - | Jesuslecitona.org

... a především slávu. Nájezdníci ze severu je spoločenská hra, ktorá vás zavedie do obdobia vikingských výprav ... Nájezdníci ze severu - Společenská hra | Alza.cz ... . V úlohe vikingských nájazdníkov sa hráči snažia ohromiť náčelníka nájazdmi na prístavy, kláštory a pevnosti. Taktiež sa snažia získať čo najviac zlata a dobytka, aby spravili dojem na svojho náčelníka. Hanabi, Břink, Nájezdníci ze Severu a Blood Rage. Všechny tyhle hry to dotáhly do tohohle seznamu zásadních her, který se objevil na Dice Tower. Jaká je... Nájezdníci ze severu je desková hra zasazená doprostřed věku vikingů. Hráči se v roli vikinských ... Nájezdníci ze severu - Zatrolené hry ... . Jaká je... Nájezdníci ze severu je desková hra zasazená doprostřed věku vikingů. Hráči se v roli vikinských nájezdníků snaží ohromit náčelníka nájezdy na přístavy, kláštery a pevnosti a ziskem zlata či dobytka. Před úspěšným nájezdem vás čeká hodně práce ve vesnici. Musíte najmout posádku drakkaru a shromáždit proviant. Nájezdníci ze severu jsou středně komplexní hrou. Má pěkné téma a krásné provedení. Díky přístupným pravidlům osloví i příležitostné hráče, kteří si rádi zkusí náročnější hru, ve které je potřeba pracovat se zdroji a volit různé strategie....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Nájezdníci ze severu.pdf

POPIS

Nájezdníci ze Severu jsou desková hra z vikinského prostředí. Hráči se ve hře snaží se svými skupinkami vikingů podnikat nájezdy přes moře, plundrovat cizí území a získat tak zlato či dobytek. K úspešnému nájezdu ale potřebujete svoji skupinu dobře poskládat a vybavit ji. Čeká vás tak hodně příprav ve vesnici. Jen ten klan, který zajistí nejlepší kořist v kombinaci se silou váečníků a jejich chrabrostí v boji, má šanci zvítězit. Nájezdníci ze Severu jsou středně komplexní hrou s krásnou grafikou.

Chcete si přečíst knihu?Nájezdníci ze severu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nájezdníci ze severu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY