Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat

Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat - Cristina M. Banfi | Jesuslecitona.org

...niha drobných zvířat(Dan Abnett, Banfi , Cristina Peraboni Cristina) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha ... Velká kniha obřích zvířat / Malá kniha drobných zvířat ... ... .cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. Autor:Peraboni Cristina, Banfi Cristina Formát:296 x 389mm Počet stran:40 Vazba:Pevná Výrobce:OMEGA Rok vydání:2018 Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat. Kdo napsal knihu Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat? Autorem je Cristina M. Banfi. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Autorka nás zavede do kouzelné ří ... Velká kniha obřích zvířat / Malá kniha drobných zvířat ... ... . Banfi. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Autorka nás zavede do kouzelné říše zvířecích rekordmanů. Představí svět těch „NEJ" živočichů různých oblastí: největší obry i nejmenší blešky, bojovníky s nafukovacími nosy nebo lenochy, co tráví celé dny ve vodě, rychloběžce, letce, i obratné mistry v maskování. Nahlédnete do úchvatného světa živočichů, co váží méně než kousek sladkosti ......

INFORMACE

AUTOR
Cristina M. Banfi
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat.pdf

POPIS

Autorka nás zavede do kouzelné říše zvířecích rekordmanů. Představí svět těch „NEJ“ živočichů různých oblastí: největší obry i nejmenší blešky, bojovníky s nafukovacími nosy nebo lenochy, co tráví celé dny ve vodě, rychloběžce, letce, i obratné mistry v maskování. Nahlédnete do úchvatného světa živočichů, co váží méně než kousek sladkosti, nebo takového, který je těžší než dva nákladní auta. Znáte rekordmana, co umí létat pozpátku? Slyšeli jste už o živočichu tak malém, že je pouhým lidským okem neviditelný? V této fantastické knize se o těchto a mnoho dalších zvířecích rekordmanech můžete dozvědět spoustu zajímavostí. Autorka knihu uspořádala do dvou částí: obří a drobná zvířata. A italská výtvarnice Francesca Cosanti ji doplnila o více než třicet nádherných ilustrací.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cristina M. Banfi. Číst Velká kniha obřích zvířat/Malá kniha drobných zvířat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY