Klika byla vysoko

Klika byla vysoko - Roman Szpuk | Jesuslecitona.org

...ysoko je na tom stejně. Všechno je zaostřeno, nic neustupuje do pozadí ... Klika byla vysoko- Roman Szpuk - Diskuze a zkušenosti ... ... . Počasí je stejně důležité jako nenápadné pochody duše. Čtenářovy oči si na takový obraz budou možná těžko zvykat, tolik informací je třeba posbírat a vyhodnotit. Jde ale o jeden z nejsilnějších literárních zážitků poslední ... V rozsáhlé autobiografické próze Klika byla vysoko popisuje básník, meteorolog a tulák Roman Szpuk část svého života, strávenou zejména v lesích Šumavy. Představuje se jako vnímavý pozorovatel obyčejných, a přitom fasci ... Klika byla vysoko - Roman Szpuk | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Představuje se jako vnímavý pozorovatel obyčejných, a přitom fascinujících detailů, které zůstávají ostatními neobjevené. V rozsáhlé autobiografické próze Klika byla vysoko popisuje básník, meteorolog a tulák Roman Szpuk část svého života, strávenou zejména v lesích Šumavy. Představuje se jako vnímavý pozorovatel obyčejných, a přitom fascinujících detailů, které zůstávají ostatními neobjevené. Klika byla vysoko- Roman Szpuk - Diskuze a zkušenosti - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty. V rozsáhlé autobiografické próze Klika byla vysoko popisuje básník, meteorolog a tulák Roman Szpuk část svého života, strávenou zejména v lesích Šumavy. Představuje se jako vnímavý pozorovatel obyčejných, a přitom fascinujících detailů, které zůstávají ostatními neobjevené. V rozsáhlé autobiografické próze Klika byla vysoko popisuje básník, meteorolog a tulák Roman Szpuk část svého života, strávenou zejména v lesích Šumavy....

INFORMACE

AUTOR
Roman Szpuk
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Klika byla vysoko.pdf

POPIS

V rozsáhlé autobiografické próze Klika byla vysoko popisuje básník, meteorolog a tulák Roman Szpuk část svého života, strávenou zejména v lesích Šumavy. Představuje se jako vnímavý pozorovatel obyčejných, a přitom fascinujících detailů, které zůstávají ostatními neobjevené. Bohatým a hutným jazykem přibližuje svět mezi rostlinami a zvířaty, který je většině lidí vzdálený. Zároveň však žije ve všední realitě, otevřeně popisuje návštěvy nemocné matky a starých lidí upoutaných na lůžka. Setkává se s tuláky, samotáři a blázny, modlí se, spí venku, prochází lesem za každého počasí. V jeho autentických deníkových záznamech znovu ožívá tradice romantiků, poutníků, hledačů a rozervanců. Text plyne svobodně jako Szpukova milovaná oblaka a jer prokládán krátkými básněmi – haiku. Knihu doplňují autorovy fotografie, pořízené vlastnoručně vyrobenou camerou obscurou.

Chcete si přečíst knihu?Klika byla vysoko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Szpuk. Číst Klika byla vysoko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY