Obkresli si - Zvířata

Obkresli si - Zvířata - - | Jesuslecitona.org

...kreslit konkrétní věci - v tomto případě zvířata ... Obkresli si Zvířata: Uč se a kresli zvířata podle předlohy ... ... . Kniha nabízí obrázky deseti zvířat různé obtížnosti kreslení. Trojúhelník, kruh, vlnky nebo klikaté čáry. Nakresli si svůj obrázek ze všech možných tvarů. Šablony z knihy můžeš používat stále dokola! Obkresli si - Tvary ... Obkresli si - Zvířata 199 Kč ... Svojtka Obkresli si Tvary . Obkreslovací kniha je skvělou učební pomůckou pro malé děti, které sice už umí držet tužku v ruce, ale ještě si se svými tahy nejsou úplně jisté. Díky opakovanému procvičování a hravému designu ... Obkresli si - Zvířata - neuveden od 123 Kč - Heureka.cz ... . Díky opakovanému procvičování a hravému designu knihy si dítě nenásilnou formou osvojí základy pro schopnost psaní. Obkresli si - Zvířata. 175 Kč Přidat 'Obkresli si - Zvířata' k porovnán í Koupit ... - OBKRESLI SI - ZVÍŘATA: Víte, že melodie Yesterday přišla k Paulovi "sama", ale že s textem se dost natrápil, a dokonce chvíli zp (+420) 518 353 280 Můj účet Přihlásit Obkresli si - Zvířata. Kdo napsal knihu Obkresli si - Zvířata? Autorem je Autor neznámý. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Obkresli si Zvířata Cena: 173 Kč Obkresli si Tvary Cena: 173 Kč Obkresli si Čísla Cena: 173 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ; Nejprodávanější tituly; Nejlépe hodnocené ... Objednávejte knihu Vodní zvířata - Objevuj, skládej a obkresli v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Obkresli si - Zvířata Obkreslovací kniha je skvělou učební pomůckou pro malé děti, které sice už umí držet tužku v ruce, ale ještě si se svými tahy nejsou úplně jisté. Pro děti, které by své výtvarné schopnosti chtěly posunout na další úroveň a chtěly se naučit kreslit konkrétní věci - v tomto případě ... Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím. ... Obkresli si - Zvířata - neuveden. Hodnocení produktu: 96% 96% (Perfektní) 4 recenze. Svojtka&Co., dětské, 2018, Clare Wilson, 24, česk ... Obkresli si - Zvířata ISBN: 9788025624517 Obkreslovací kniha je skvělou učební pomůckou pro malé děti, které sice už umí držet tužku v ruce, a......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Obkresli si - Zvířata.pdf

POPIS

Obkreslovací kniha je skvělou učební pomůckou pro malé děti, které sice už umí držet tužku v ruce, ale ještě si se svými tahy nejsou úplně jisté. Pro děti, které by své výtvarné schopnosti chtěly posunout na další úroveň a chtěly se naučit kreslit konkrétní věci – v tomto případě zvířata. Kniha nabízí obrázky deseti zvířat různé obtížnosti kreslení. Na každé straně se dítě naučí kreslit jedno zvířátko, které si obkreslí a pak si výsledný obrázek domaluje podle vlastní fantazie. Široké průřezy na každé straně dovolují použít ostře ořezanou tužku, pero, fix i tlustější pastelky. Kniha je vyrobena z pevného, odolného materiálu, vydrží tedy hrubší zacházení, a díky podložce, která je součástí knihy a zasouvá se pod jednotlivé stránky, je možné ji opakovaně používat.

Chcete si přečíst knihu?Obkresli si - Zvířata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Obkresli si - Zvířata Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY