Obkresli si - Tvary

Obkresli si - Tvary - - | Jesuslecitona.org

...iha: Obkresli si Tvary -- Uč sa a kresli čísla podľa šablóny ... Paperback: Obkresli si - Tvary (autor neuvedený) | bux.sk ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Obkresli si - Tvary. Trojuholník, kruh, vlnky alebo kľukaté čiary. Nakresli si obrázok zo všetkých možných tvarov. Šablóny z knihy môžeš používať stále dookola! akcia. Ob ... Obkresli si tvary levně | Mobilmania zboží ... . Šablóny z knihy môžeš používať stále dookola! akcia. Obkresli si - Tvary. 175 Kč Přidat 'Obkresli si - Tvary' k porovnán í Koupit ... Nakresli si svůj obrázek ze všech možných tvarů. Šablony z knihy můžeš používat stále dokola! Obkresli si - Tvary 199 Kč ... Farebné tvary Vyfarbíš tvary podľa zadania. 2D konštruovanie Pomocou plastelíny a špáradiel skonštruuješ plošné geometrické tvary. 3D konštruovanie Vystrihneš a zlepíš si niekoľko priestorových geometrických tvarov. Triedenie podľa 3D tvarov Roztriediš obrázky predmetov podľa 3D tvarov. Vyfarbovanie podľa 3D tvarov Pre najmenšie deti sú obrázkové knihy vhodnou didaktickou pomôckou pri učení základných veľkostí a tvarov, farieb, dopravných prostriedkov či exotických aj domácich zvierat. Podobné jako Obkresli si Tvary: Uč sa a kresli čísla podľa šablóny. Šablony čísla 0-9 ocel - 40mm. 329,- Kč ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Obkresli si - Tvary.pdf

POPIS

Obkreslovací kniha je skvělou učební pomůckou pro malé děti, které sice už umí držet tužku v ruce, ale ještě si se svými tahy nejsou úplně jisté. Díky opakovanému procvičování a hravému designu knihy si dítě nenásilnou formou osvojí základy pro schopnost psaní. Na každé straně se dítě naučí kreslit jeden tvar, poslední strana obsahuje obrázek se všemi tvary, které se dítě v knížce naučilo. Široké průřezy na každé straně dovolují použít ostře ořezanou tužku, pero, fix i tlustější pastelky. Kniha je vyrobena z pevného, odolného materiálu, vydrží tedy hrubší zacházení, a díky podložce, která je součástí knihy a zasouvá se pod jednotlivé stránky, je možné ji opakovaně používat.

Chcete si přečíst knihu?Obkresli si - Tvary ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Obkresli si - Tvary Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY