Šedá zóna: Válka memů - kniha první

Šedá zóna: Válka memů - kniha první - Richard Šusta | Jesuslecitona.org

...ktu Kniha Válka memů 1 - Šedá zóna - Richard Šusta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Válka memů 1 - Šedá zóna - Richard Šusta ... Šedá zóna by Martin Sust - Issuu ... . Short excerpt from the book by Richard Šusta. Published with a permission of the Publisher. Kupte knihu Šedá zóna (Šusta Richard) s 22 % slevou za 271 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Šedá zóna. Válka memů - kniha první - Richard Šusta: Krátky popis: Designový produkt Šedá zóna. Válka memů - kniha první - Richard Šusta od výrobce B ... Šedá zóna. Válka memů - kniha první - Richard Šusta ... ... . Šedá zóna. Válka memů - kniha první - Richard Šusta: Krátky popis: Designový produkt Šedá zóna. Válka memů - kniha první - Richard Šusta od výrobce Brokilon u nás najdete ve slevě od 313 Kč Obvyklá cena: 278 3. Ušlechtilé příměří * Richard Šusta: Válka memů. 1. Šedá zóna. 2. Třináct dnů guerilly * * připravujeme. Část I. Minus tři roky. a šest měsíců. 7. Pozorovatel. výšin. Hlaveň minometu mířila do nebe, ale povznášející oheň dosud neohřál její promrzlé nitro. Edice Evropská space opera, cyklus Válka memů, kniha první. Blízká budoucnost - lidstvo kolonizuje Sluneční soustavu, ale ještě necestuje ke hvězdám. Vyspělé země si udržují stabilní a prosperující ekonomiky a šíří se v nich neziskové prvomemistické hnutí propagující ekologii a odzbrojení. Válka memů 1 - Šedá zóna - Richard Šusta. Blízká budoucnost - lidstvo kolonizuje Sluneční soustavu, ale ještě necestuje ke hvězdám. Vyspělé země si... Šedá zóna kniha od: Richard Šusta. 100 % 6 hodnocení ... Válka memů 1. Žánr: Romány, Literatura česk ... Šedá zóna. Kdo napsal knihu Šedá zóna? Autorem je Richard Šusta. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze ...

INFORMACE

AUTOR
Richard Šusta
DIMENZE
12,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Šedá zóna: Válka memů - kniha první.pdf

POPIS

Blízká budoucnost – lidstvo kolonizuje Sluneční soustavu, ale ještě necestuje ke hvězdám. Vyspělé země si udržují stabilní a prosperující ekonomiky a šíří se v nich neziskové prvomemistické hnutí propagující ekologii a odzbrojení. Jeho zdánlivě mírumilovné aktivity štěpí establishment a přibližují svět ke kosmické válce. Otevřené boje začnou až za tři a půl roku, ale tajní agenti všech stran už teď budují pozice a získávají informace. Operují v šedé zóně, tedy v prostředí, kde se nerespektují zákony a nešetří se civilisté. Čechošvýcar Avien Helm se chystá oslavit jedenadvacáté narozeniny, ale připlete se do likvidační akce, z níž jsou podezíraní prvomemisté. Zatímco se léčí v nemocnici z následků útoku, nepřátelé jeho rodiny ho připraví o veškerý majetek. Při soukromém pátrání po vinících pracuje pro řadu skupin. Stane se policistou, pašerákem islámského klanu, pilotem na Marsu a vojákem nejnebezpečnější jednotky světa. Odkrývá nejen identitu vrahů, ale i tajemství celosvětového konfliktu, kterému dává jméno Válka memů. Coby bojový pilot se zúčastní bitvy u Saturnu, v níž se rozhoduje o směru budoucího vývoje Země.

Chcete si přečíst knihu?Šedá zóna: Válka memů - kniha první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Šusta. Číst Šedá zóna: Válka memů - kniha první Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY