Co už tu zbývá z Karla Čapka?

Co už tu zbývá z Karla Čapka? - Filip Komberec | Jesuslecitona.org

..... Kniha: Co už tu zbývá z Karla Čapka? - Filip Komberec ... Krásné květiny - Home | Facebook ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Filip Komberec: Co už tu zbývá z Karla Čapka? 7.2.2019 | čtvrtek | 18:00 ... co se s jeho dílem dělo v učebních textech pro střední školy v letech 1918-2018, a v druhé části si klade otázku, jak přistupovat k Čapkovým textům (zejména k jeho próze), aby mohl být ve vyučování rozvinut jejich formativní potenciál. ... Co už tu zbývá z Karla Čapka? Book. Farnosti Mikul ... Omikron - Home | Facebook ... . ... Co už tu zbývá z Karla Čapka? Book. Farnosti Mikulovska. Religious Organization. TJ Letov Letňany. Tennis Court. Hujer Viktor. Public Figure. Římskokatolická farnost Spálov. Religious Organization. Šperky z nebe a země ... O čem je kniha Co už tu zbývá z Karla Čapka?? První oddíl knihy se zabývá prezentací Čapkova díla v učebních textech pro střední školy v období 1918-2018 ve vztahu k literárněvědné recepci a proměňujícímu se kurikulárnímu kontextu. Zvláštní pozornost je věnována Čapkovým románům (především Krakatitu ... První oddíl knihy se zabývá prezentací Čapkova díla v učebních textech pro střední školy v období 1918-2018 ve vztahu k literárněvědné recepci a proměňujícímu se kurikulárnímu kontextu. Zvláštní pozornost je věnována Čapkovým románům (především Krakatitu, tzv. noetické trilogii a Válce s Mloky), autorským komen­tářům a dramatu R.U.R., problematice ... Digitální detox. 16 likes. Facebooková stránka pro nadšence digitálního detoxu Co už tu zbývá z Karla Čapka? Komberec, Filip. 4 dny. Naše cena: 223 Kč Bible pro ty, kdo už nejsou děti Muchová, Ludmila. 3 dny. Naše cena: 150 Kč (e-book) Etika pro děti Parker, Michael. skladem. Naše cena: 115 Kč Etika pro děti Parker, Michael. 3 dny ... První oddíl knihy se zabývá prezentací Čapkova díla v učebních textech pro střední školy v období 1918-2018 ve vztahu k literárněvědné recepci a proměňujícímu se kurikulárnímu kontextu. Zvláštní pozornost je věnována Čapkovým románům (především Krakatitu, tzv. noetické trilogii a Válce s Mloky), autorským komen­tářům a dramatu R.U.R., problematice ... Filip Komberec: Co už tu zbývá z Karla Čapk...

INFORMACE

AUTOR
Filip Komberec
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Co už tu zbývá z Karla Čapka?.pdf

POPIS

První oddíl knihy se zabývá prezentací Čapkova díla v učebních textech pro střední školy v období 1918–2018 ve vztahu k literárněvědné recepci a proměňujícímu se kurikulárnímu kontextu. Zvláštní pozornost je věnována Čapkovým románům (především Krakatitu, tzv. noetické trilogii a Válce s Mloky), autorským komen­tářům a dramatu R.U.R., problematice výkladu nebo metodickému aparátu k čítankovým ukázkám. V druhém oddílu jsou vymezena východiska interpretace, vyjasněna vlastní pozice v kontextu současných paradigmat literárního vzdělávání a formulována koncepce formativních účinků narativní fikce na mysl a život čtenáře. Poté jsou navrženy možné přístupy a metody, které by se vyvarovaly úskalí a chyb zjištěných v empirickém šetření prvního oddílu a rozšířily potenciální možnosti práce s Čapkovými texty v duchu „první osoby”. Knihu uzavírají doporučení pro pedagogickou praxi a návrh inovativní podoby učebního textu.

Chcete si přečíst knihu?Co už tu zbývá z Karla Čapka? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Komberec. Číst Co už tu zbývá z Karla Čapka? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY