Anna ze Zeleného domu

Anna ze Zeleného domu - Lucy Maud Montgomeryová | Jesuslecitona.org

...ho domu. Montgomery, Lucy Maud. Vydání: Albatros 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 89696 ... Anna ze Zeleného domu - české neoficiální stránky ... . Příběh malé Anny, sirotka, který nachází u dvou stárnoucích sourozenců, až doposud osaměle hospodařících na své venkovské farmě, svůj opravdový domov. Kniha určena nejen starším dívkám. Trávit čas knihou Anna ze Zeleného domu! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Anna ze Zeleného domu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Knihy zo série Anna zo Zeleného domu na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľ ... anna-zo-zeleneho-domu-1-2 - video | Online videa, 3gp ... ... . Vítejte! Knihy zo série Anna zo Zeleného domu na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Anna zo zeleného domu. Bolo raz jedno malé mestečko Avonlea. Súrodenci Matej a Marilla sa rozhodli, že si adoptujú syna, ale stal sa omyl. Matej prišiel zo stanice domov s dievčatkom menom Anna Shirleyová. Anna nebola pekná a zo začiatku ani milá a prispôsobivá. Annu zo Zeleného domu jednoducho milujem :) Je to kniha môjho detstva, prvé štyri časti som čítala ešte vo veľmi starom vydaní, ktoré moja kamarátka z detstva "zdedila" po svojej mame. Uchvátila ma od začiatku. Anna zo Zeleného domu je klasika, ktorú by som odporučila prečítať všetkým dievčatám....

INFORMACE

AUTOR
Lucy Maud Montgomeryová
DIMENZE
12,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Anna ze Zeleného domu.pdf

POPIS

Nesmrtelný příběh upovídané zrzky v novém ilustrovaném vydáníJedenáctiletá Anna Shirleyová je sirotek. Po nepříjemných zkušenostech s životem u pěstounů přichází do Zeleného domu na ostrově prince Edwarda. Ačkoliv si přísná Marilla a její laskavý bratr Matouš původně přáli chlapce, rozpustilou Annu si brzy zamilují. A tak pihovatá dívenka konečně nachází pravý domov i první opravdovou kamarádku. Legendární kanadský příběh plný optimismu i laskavého humoru se vrací v nezkráceném vydání.

Chcete si přečíst knihu?Anna ze Zeleného domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Maud Montgomeryová. Číst Anna ze Zeleného domu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY