Diář dobré mámy 2019

Diář dobré mámy 2019 - - | Jesuslecitona.org

... CZ26919974 Tel.: 582 302 666 FAX: 582 302 667 E-mail: [email protected] ... Computer Media ... .cz Web Diář dobré mámy provozuje společnost Computer Media s.r.o. Nakladatelství s tradicí od roku 2014. Obchodní podmínky Info k ochraně osobních údajů Diář dobré mámy byl vytvořen s ohledem na maximální praktičnost a usnadnění evidence každodenních aktivit. Obsahuje evidenci rozvrhu hodin, kroužků, alergií a léků dětí, kontakty na učitele, vedoucí kroužků, seznam prázdnin a volných dnů. Diář 2019-2020: 18 měsíců úžasných zážitků/18 měsíční .. ... Computer Media ... . Diář 2019-2020: 18 měsíců úžasných zážitků/18 měsíční ... BESTSELLER Diář dobré mámy 2020. kolektiv autorů ... Diář dobré mámy byl vytvořen s ohledem na maximální praktičnost a usnadnění evidence každodenních aktivit. Obsahuje evidenci rozvrhu hodin, kroužků, alergií a léků dětí, kontakty na učitele, vedoucí kroužků, seznam prázdnin a volných dnů. V týdenním režimu diář ... Diář dobré mámy byl vytvořen s ohledem na maximální praktičnost a usnadnění evidence každodenních aktivit. Obsahuje evidenci rozvrhu hodin, kroužků, alergií a léků dětí, kontakty na učitele, vedoucí kroužků, seznam prázdnin a volných dnů. Diář dobré mámy byl vytvořen s ohledem na maximální praktičnost a usnadnění evidence každodenních aktivit. Obsahuje evidenci rozvrhu hodin, kroužků, alergií a léků dětí, kontakty na učitele, vedoucí kroužků, seznam prázdnin a volných dnů. Kupte titul Diář dobré mámy 2020 s 21 % slevou za 225 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů. Diář dobré mámy byl vytvořen s ohledem na maximální praktičnost a usnadnění evidence každodenních aktivit. Obsahuje evidenci rozvrhu hodin, kroužků, alergií a léků dětí, kontakty na učitele, vedoucí kroužků, seznam prázdnin a volných dnů. Diář dobré mámy v týdenním režimu umožňuje evidovat vyzvedávání dětí, návštěvy lékaře, ale i praktické ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Diář dobré mámy 2019.pdf

POPIS

Diář dobré mámy byl vytvořen s ohledem na maximální praktičnost a usnadnění evidence každodenních aktivit. Obsahuje evidenci rozvrhu hodin, kroužků, alergií a léků dětí, kontakty na učitele, vedoucí kroužků, seznam prázdnin a volných dnů. V týdenním režimu diář umožňuje evidovat vyzvedávání dětí, návštěvy lékaře, ale i praktické poznámky o domácích platbách, nákupní lístky a evidenci objednávek. V diáři nechybí ani speciální stránky pro plánování rodinných cest včetně rozpočtu, seznamu toho co se má na cestu zařídit, nakoupit a objednat. Bonusovou přílohu tvoří i kreativní dvoustránka s možností vlepení fotografií rodinného života. Diář dobré mámy je prostě ideálním pomocníkem pro všechny mámy do každé rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Diář dobré mámy 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Diář dobré mámy 2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY