Ruku v ruce s Ježíšem

Ruku v ruce s Ježíšem - Elias Vella | Jesuslecitona.org

... kráčet ruku v ruce s Ježíšem. Prozradit lze jediné: naplní nás to velkou radostí ... EOF ... . Zboží ze stejné kategorie - Ruku v ruce s Ježíšem. Láska, svoboda, samota. Slavného duchovního učitele Osha není třeba představovat. V tomto textu mluví z hlubšího ... Knižní tip: Ruku v ruce s Ježíšem - Elias Vella. Nestačí, když Ježíše poznáváme rozumem nebo si o něm něco nastudujeme. Nestačí, ani když k němu chováme zbožnou úctu a máme jeho obraz pověšený nad p ... Ruku v ruce s Ježíšem - Elias Vella od 143 Kč - Heureka.cz ... . Nestačí, ani když k němu chováme zbožnou úctu a máme jeho obraz pověšený nad postelí. Nestačí být jen hrdý na to, že jsem křesťan. Každá tato věc je sama o sobě dobrá, ale není to všechno. Objednejte knihu Elias Vella - Ruku v ruce s Ježíšem a získejte dárek zdarma ⭐ Doručení rychle a spolehlivě Doprava zdarma nad 500 Kč | Boží slovo na každý den Název: Ruku v ruce s Ježíšem. Autor: Elias Vella. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-7566-056-5. EAN: 9788075660565. Objednací kód: NA331903 ...

INFORMACE

AUTOR
Elias Vella
DIMENZE
5,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruku v ruce s Ježíšem.pdf

POPIS

Nestačí, když Ježíše poznáváme rozumem nebo si o něm něco nastudujeme. Nestačí, ani když k němu chováme zbožnou úctu a máme jeho obraz pověšený nad postelí. Nestačí být jen hrdý na to, že jsem křesťan. Každá tato věc je sama o sobě dobrá, ale není to všechno. To hlavní je přijmout Ježíše jako Pána svého života. A kráčet s ním ruku v ruce. Autor se poutavě a prakticky pokouší ukázat, co znamená kráčet ruku v ruce s Ježíšem. Prozradit lze jediné: naplní nás to velkou radostí.

Chcete si přečíst knihu?Ruku v ruce s Ježíšem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elias Vella. Číst Ruku v ruce s Ježíšem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY