Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh

Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh - Vlasta Libotovská, | Jesuslecitona.org

...uály zlepší stav nejen vaší pokožky, ale i vaší duše ... ijournal.cz | Cesta ke kráse…aneb nikdy nekončící příběh ... ... . „CESTA KE KRÁSE", aneb nikdy nekončící příběh… Podle informací z vydavatelství Euromedia bude tato dlouho očekávaná kniha uvedena na knižní trh. dne 30.11. 2018 za skvělou cenu 299,- Kč!!! Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň… redakce PRAHA - Dobrý den, prsa ven! Česká herečka Bára Štěpánová (59) je povestná svojským štýlom obliekania. Potvrdila to aj na tohtotýždňovom krste knihy Cesta ke k ... Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh - Vlasta ... ... . Potvrdila to aj na tohtotýždňovom krste knihy Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh. Umelkyňa zavítala do spoločnosti v čiernom roláku, pod ktorý si nedala poprsenku. Vypomstilo sa jej to vo chvíli, keď pózovala prítomným fotografom. Blesky totiž ... Lucia Kollárová: O mindrákoch a kráse . Mala nadváhu, veľký nos, nevedela sa upraviť a vyzerala zanedbane. S až zarážajúcou otvorenosťou referuje v tejto knihe o svojej ceste neatraktívneho dievčaťa k svojej dnešnej ženskej podobe, hovorí o svojich minulých aj súčasných mindrákoch, o tom, ako sa s nimi vyrovnáva....

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Libotovská,
DIMENZE
10,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh.pdf

POPIS

Co je to kosmetika? Není jen prevencí proti stárnutí pleti a cestou ke zvýšení půvabu. Je spojencem v posílení sebevědomí ženy. Vlasta Libotovská, první česká kosmetička, kterou vyhledávají české osobnosti i hvězdy světového kalibru, vás zve do jejího království. Chce ve vás probudit chuť o sebe pečovat, rozmazlovat se a zkoušet ověřené receptury, které se osvědčily již u mnoha žen. Krása není trvalá. Proměňuje se spolu s námi. Je odrazem našeho zdraví, psychiky a péče, kterou sobě věnujeme. Péče je alfou a omegou, základní stavební kámen kosmetiky. Začít se sobě více věnovat, lze kdykoliv. V této knize najdete rady a triky vycházející z letité praxe vyhledávané odbornice. Každodenní rituály zlepší nejen stav vaší pokožky, ale i stav vaší duše.

Chcete si přečíst knihu?Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Libotovská,. Číst Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY