Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první

Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první - Vladimír Šlechta | Jesuslecitona.org

..... Šlechta je můj oblíbenec už od první povídky otištěné v Pevnosti a to už je sakra dávno ... Poslední velkoměsto: Tajná historie Bornnu - Vladimír ... ... .Četl jsem od něj vše kromě Tajemství Morie a všechny knihy a povídky se mi líbily.Umí psát jak zálesáckou fantasy ,tak postapo. Gowery se stane svědkem násilného úmrtí jednoho z hráčů a sám se ocitne v nebezpečí. Aby ochránil sebe i své přátele, musí se začít zabývat tajnou historií Bornnu, která je nebezpečná už sama o sobě. Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl série ... Poslední velkoměsto 1 - Tajná historie Bornnu - Vladimír ... ... . Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl série Poslední velkoměsto. Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl cyklu Poslední velkoměsto . Zařazeno v kategoriích Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl cyklu Poslední velkoměsto.Po návratu od Keltské brány uvázl Gowery ve městě Bornn a nemůže se odtamtud hnout. Aby se nějak zabavil, předložili mu přátelé k prošetření nový fenomén, takzvanou „hru po síti". Hra vša Tajná Historie Bornnu - poslední mistrovské dílko mého oblíbeného spisovatele Vladimíra Šlechty jsem dostal pod stromeček, měl jsem velikou radost, jednak to byla po dlouhé době první papírová kniha a také jsem se tešil na další trampoty mých oblíbených hrdinů z postapokalyptické budoucnosti. Gowery se stane svědkem násilného úmrtí jednoho z hráčů a sám se ocitne v nebezpečí. Aby ochránil sebe i své přátele, musí se začít zabývat tajnou historií Bornnu, která je nebezpečná už sama o sobě. Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl série Poslední velkoměsto. Gowery se stane svědkem násilného úmrtí jednoho z hráčů a sám se ocitne v nebezpečí. Aby ochránil sebe i své přátele, musí se začít zabývat tajnou historií Bornnu, která je nebezpečná už sama o sobě. Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl cyklu Poslední velkoměsto. Kupte knihu Tajná historie Bornnu (Vladimír Šlechta) s 22 % slevou za 201 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 milión...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Šlechta
DIMENZE
8,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první.pdf

POPIS

Po návratu od Keltské brány uvázl Gowery ve městě Bornn a nemůže se odtamtud hnout. Aby se nějak zabavil, předložili mu přátelé k prošetření nový fenomén, takzvanou „hru po síti“. Hra však není tak nevinná, jak se zpočátku zdála. Gowery se stane svědkem násilného úmrtí jednoho z hráčů a sám se ocitne v nebezpečí. Aby ochránil sebe i své přátele, musí se začít zabývat tajnou historií Bornnu, která je nebezpečná už sama o sobě. Tajná historie Bornnu navazuje na román Keltská brána. Zároveň se jedná o první díl cyklu Poslední velkoměsto.

Chcete si přečíst knihu?Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Šlechta. Číst Tajná historie Bornnu: Poslední velkoměsto - kniha první Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY