Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu

Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu - IbrahimAlsabagh | Jesuslecitona.org

...atele neopustil ani v těch nejhorších okamžicích ... Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v ... ... . A napsal o tom strhující knihu. Plnou ... Mezi peklem a nadějí - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. ... Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu. ... Není to úplně kniha k přečtení, spíš nakouknutí do situace v Sýrii pohledem lidí, kteří tam žili za války a který je jiný, než obvyklý pohled našich médií. ... Objednávejte knihu Mezi peklem a nadějí - V ... Mezi peklem a nadějí - Válka v Sýrii a františkáni v ... ... . ... Objednávejte knihu Mezi peklem a nadějí - Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu Autor: Ibrahim Alsabagh Tak dlouho se nedařilo ukončit válku v Sýrii, až jsme otupěli a přestali vnímat, co se v této zkoušené zemi děje. ... Rozhovor nám umožňuje nahlédnout do obav i nadějí melchitského patriarchy, který miluje svou vlast a zná její historii i ... Máte problém s prihlásením do svojho konta? Potrebujete poradiť pri registrácii? Zavolajte nám na číslo 033/6499325. Kontaktná osoba Róbert Tichý. [email protected] Tak dlouho se nedařilo ukončit válku v Sýrii, až jsme otupěli a přestali vnímat, co se v této zkoušené zemi děje. Syrský františkán, otec Ibrahim Alsabagh, se spolubratry Aleppo a jeho obyvatele neopustil ani v těch nejhorších okamžicích. A... Kupte knihu Mezi peklem a nadějí od Ibrahim Alsabagh na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu Mezi peklem a nadějí. Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu. Karmelitánské nakladatelství 2018. 192 stran. Ukázku z knihy je možné si přečíst na webu pastorace.cz. Již dříve jsme také publikovali několik odstavců z knihy v provizorním překladu na našich stránkách. Mezi peklem a nadějí. Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu Autor: Ibrahim Alsabagh Přeložil: Jan Lachman. Počet stran: 192 Vazba: brožovaná Formát: 130×190 mm ISBN: 978-80-7566-069-5 Doporučená cena: 299 Kč. Knihu Mezi peklem a nadějí vydalo Karmelitánské nakladatelství. O autorovi Mezi peklem a nadějí - Ibrahim Alsabagh . Tak dlouho se nedařilo ukončit válku v Sýrii, až jsme otupěli a přestali vnímat, co se v této zkoušené zemi děje. Syrský františkán, otec Ibrahim Alsabagh, se spolubratry Aleppo a jeho obyvatele neopustil ani v těch nejhorších okamžicích. Kniha - Mezi peklem a nadějí - Ibrahim Alsabagh - Tak dlouho se nedařilo ukončit válku v Sýrii, až jsme otupěli a přestali vnímat, co se v této zkoušené zemi děje. Syrský františkán, otec Ibrahim Als... Kniha: Mezi peklem a nadějí(Ibrahim Alsabagh) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
IbrahimAlsabagh
DIMENZE
6,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu.pdf

POPIS

Tak dlouho se nedařilo ukončit válku v Sýrii, až jsme otupěli a přestali vnímat, co se v této zkoušené zemi děje. Syrský františkán, otec Ibrahim Alsabagh, se spolubratry Aleppo a jeho obyvatele neopustil ani v těch nejhorších okamžicích. A napsal o tom strhující knihu. Plnou každodenního strádání, ale také naděje a znamení, že Bůh člověka neopouští ani v nejbezvýchodnější situaci. Kde celé rodiny ohrožuje podvýživa, kde je čím dál dražší bydlení a nedostupná zdravotní péče, tam církev s vírou v Krista a s láskou k bližnímu usiluje o síť vztahů a brání chaosu. Kde dopadají rakety teroristů na domy nejchudších i na kostely, kde je nedostatek elektřiny i pitné vody, tam otec Ibrahim a jeho spolubratři dodávají útěchu, rozdávají potravinové balíčky a vodu z vlastní studny.

Chcete si přečíst knihu?Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor IbrahimAlsabagh. Číst Mezi peklem a nadějí: Válka v Sýrii a františkáni v obléhaném Aleppu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY