Krev pro Rusalku

Krev pro Rusalku - Kristýna Sněgoňová | Jesuslecitona.org

...vu, ale lze z něj navíc čerpat náměty k zamyšlení o vlastních předsudcích i o tom, nakolik se může naše představa o stavu a fungování světa lišit od skutečnosti ... Krev pro Rusalku - Kristýna Sněgoňová | Knihy Dobrovský ... ... Krev pro rusalku --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi ... vu, ale lze z něj navíc čerpat náměty k zamyšlení o vlastních předsudcích i o tom, nakolik se může naše představa o stavu a fungování světa lišit od skutečnosti." Hledáte Krev pro Rusalku od Kristýna Sněgoňová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ...

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Sněgoňová
DIMENZE
5,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev pro Rusalku.pdf

POPIS

Rusalky, žínky, meluzíny, říkejte jim, jak chcete, protože co si budeme vykládat, většinou se stejně živí jako šlapky. Stačí zaplatit a víla se vám promění, v koho si přejete. Má to ale malý háček – platí se krví. Pro dohled nad vílami je tu speciální policejní oddělení a lidé v něm vědí, že když děláte s vílama, vždycky se něco podělá. A Dominiku Stolbenkovi se teď život podělal víc, než by si kdy dokázal představit. Navíc se v řece objevila mrtvá víla a její smrt má vyšetřit právě on. Vítejte ve špinavém světě vílích bordelů, krve, staré magie a tajemství, která se nezastavitelně derou na povrch.

Chcete si přečíst knihu?Krev pro Rusalku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Sněgoňová. Číst Krev pro Rusalku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY