Jin jóga jako lék

Jin jóga jako lék - StefanieArend | Jesuslecitona.org

...du, alergie, zatuhlé svaly či dráždivý tračník - Stefanie Arend sestavila více než 30 jógových sekvencí na základě léčby meridiánů, které povzbuzují samoléčbu těla i mysli a… Jin jóga jako lék ... Jin jóga jako lék / Nejlevnější knihy ... . Arend, Stefanie. Vydání: Fontána 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: Y 5815. Více než 30 jógových sekvencí na základě léčby meridiánů, které povzbuzují samoléčbu těla i mysli a nenásilným způsobem tím mohou zajistit zmírnění potíží a úlevu. Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích. Ať už se jedná o bolesti zubů, depresivní náladu, alergie, zatuhlé sv ... Jin jóga jako lék - Stefanie Arend - Megaknihy.cz ... . Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích. Ať už se jedná o bolesti zubů, depresivní náladu, alergie, zatuhlé svaly či dráždivý tračník - Stefanie Arend sestavila více než 30 jógových sekvencí na základě léčby meridiánů, které povzbuzují samoléčbu těla i mysli a ... • Jin jóga jako lék Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích.... Jin jóga jako lék - Stefanie Arend Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích. Ať už se jedná o bolesti zubů, depresivní náladu, alergie, zatuhlé svaly... Jin jóga jako lék Arend Stefanie Cena: 377 Kč Jin jóga Reinhardtová Kassandra Cena: 303 Kč Ke knize "Jin jóga" doporučujeme také: Jin jóga Arend, Stefanie Cena: 334 Kč Aštánga Vinjása Jóga Maehle, Gregor Cena: 345 Kč Aštánga-Vinjása Jóga Maehle, Gregor Cena: 354 Kč ... Jin jóga jako lék : tichá cesta, na níž osvobozujeme své tělo od každodenních potíží a duševních zátěží / Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích. Ať už se jedná o bolesti zubů, depresivní náladu, alergie, zatuhlé svaly či dráždivý tračník - Stefanie Arend sestavila více než 30 jógových sekvencí na základě léčby meridiánů, které povzbuzují samoléčbu těla i mysli a ... Jin jóga pro jarní energii (90 min) ... Cena: 250 Kč Rezervace: ZDE Březnová prodloužená lekce jin jógy bude ve znamení přicházejícího jara. Rotačními a úklonovými pozicemi podpoříme funkci energetických drah jater a žlučníku a čistící procesy v celém organismu. ... hlubokou relaxaci a meditaci jako jemný lék na ......

INFORMACE

AUTOR
StefanieArend
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Jin jóga jako lék.pdf

POPIS

Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích. Ať už se jedná o bolesti zubů, depresivní náladu, alergie, zatuhlé svaly či dráždivý tračník - Stefanie Arend sestavila více než 30 jógových sekvencí na základě léčby meridiánů, které povzbuzují samoléčbu těla i mysli a nenásilnám způsobem tím mohou zajistit zmírnění potíží a úlevu. Doplněna o výživová doporučení k určitým potížím a o cvičení z terapie fascií nabízí tato příručka komplexní, celostní program pro jogínské začátečníky i pokročilé.

Chcete si přečíst knihu?Jin jóga jako lék ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor StefanieArend. Číst Jin jóga jako lék Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY