Čekárna smrt

Čekárna smrt - Jan Žáček | Jesuslecitona.org

...i nevinných lidí v tamní Fakultní nemocnici ... Čekárna smrt - Jan Žáček | Databáze knih ... . Když vyšinutý masový vrah Ctirad Vitásek dokončil své řádění, bylo pět lidí po smrti a dva další smrtelně zraněni. Byl mezi nimi i usměvavý sympatický mladík Oskar J., se kterým se teď na sociálních sítích loučí desítky lidí. „Čekárna smrti" je v provozu, láká i obyčejné zvědavce 13.12.2019 Ochranka ve třetím poschodí polikliniky fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě sleduje od včerejšího rána u kliniky úrazové chirurgie docela „šrumec". Den po děsivém útoku v ostravské nemocnic ... Čekárna smrt - Jan Žáček — Kniha.cz ... . Den po děsivém útoku v ostravské nemocnici čekárna tamní traumatologické ambulance zeje prázdnotou. Na zemi jsou fixou namalované kruhy, které označují místa, kde ležely kulky po střelbě. Ve zdech po nich zůstaly díry. Čekárna na smrt. Co je nového s Májou Hanouskovou? To, co s námi se všemi. Sedí v čekárně. Brzdná dráha auta, které řídila její matka s dvěma dětmi, na místě nalezena nebyla. Děti... 13. 11. 2019. 0. Rodina. Komentář k tragické nehodě a jejím důsledkům. Jan Žáček (*1963) je autorem 30 vydaných knih. Píše thrillery (Poslední velká loupež, Zelená mafie, Rozhlasový vrah, Čekárna smrt…), dětskou literaturu (Kytičkový kouzelník Karlíček, Karlův most…), populárně vědeckou literaturu (10 hvězd, Zahrady u Pražského hradu…) a občas povídky (Rovný s rovným…). Dále pábitelskou knihu Pilný žáček a knihu ... Čekárna smrt Jan Žáček. Skladem 5+ ks 224 Kč Běžná cena 299 K č. Ušetříte 75 Kč (25 %) Vložit do ... Maminka Lenka se na bolesti při porodu připravovala, ale že budou takové, nečekala. Nakonec rodila více než tři dny a po celou dobu na ni v čekárně čekala maminka s kamarádkou. Porod sice dopadl dobře, ale osud jejich rodiny už tak veselý nebyl. Teta z čekárny zemřela. Čekárna Lyrics: Je to denní chleba, jestli myslíš, že tvůj ne, neva / Chápu to, trvá si to přiznat, natož vstřebat / Život neni jen čekání na smrt, nic víc od něj ale nečekám ... Dvě z šesti obětí úterní střelby v ostravské fakultní nemocnici byli příslušníci Vězeňské služby, uvedl mluvčí ministerstva spravedlnosti Vladimír Řepka. V době útoku nebyli ve službě, lékaře navštívili ve svém volnu. Dva muži zranění při střelbě jsou mimo ohrožení života, jedna žena zůstává v kritickém stavu....

INFORMACE

AUTOR
Jan Žáček
DIMENZE
10,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čekárna smrt.pdf

POPIS

Šílená kniha o šílených lidech a o světě, který zešílel. Autor sám, když knihu psal, uvažoval často o smyslu a nesmyslu svého bytí. Několikrát se ocitl na pokraji sebevraždy. V příběhu splétá dohromady svůj vlastní osud s osudy lidí, které potkal u nás i v zahraničí a kteří se vyznačují absolutním nihilismem. Jeho postavy jsou často oproštěny od všech morálních hodnot, v této knize je to znásobeno do pocitu totální deprese a skepse a blížící se neodvratnosti smrti. Někdo možná řekne, že jde o bezpříkladně surový krvák a že Žáčkova země není „pro starý ani pro mladý“. Ale je to především o hledání východisek v bezvýchodných situacích a cestě ke smrti a k fyzické i psychické porážce. Vždyť „šťastným“ koncem této knihy je smrt hlavního hrdiny. Ale jaká je skutečnost? Josef Kugelstein je mrtev a Jan Žáček žije. Nebo je to naopak?

Chcete si přečíst knihu?Čekárna smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Žáček. Číst Čekárna smrt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY