Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů

Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů - - | Jesuslecitona.org

... z Česka. V kuchařce se... Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Ústav pro gastronomii a regionální produ EAN: 9788090721012 ISBN: 978-80-907210-1-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 616 stran, česky Rozměry: 21,52 × 23,2 cm Rok vydání: 2018 (2 ... Kniha Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů 2 ... ... . vydání) Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů Druhé, rozšířené vydání představí nejlepší šéfkuchaře z Česka. V kuchařce se objeví celkem 71 nejlepších šéfkuchařů, mistrů svého oboru, 213 vybraných receptů, a to vše na 616 stranách. Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů Autor: kolektiv Nakladatel: Ústav pro gastronomii a regionální produ EAN: 9788090721005 ISBN: 978-80-907210--5 Popis: 1 ... Kniha Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů ... ... . V kuchařce se objeví celkem 71 nejlepších šéfkuchařů, mistrů svého oboru, 213 vybraných receptů, a to vše na 616 stranách. Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů Autor: kolektiv Nakladatel: Ústav pro gastronomii a regionální produ EAN: 9788090721005 ISBN: 978-80-907210--5 Popis: 1× kniha, vázaná, 608 stran, česky Rozměry: 21,4 × 23,2 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů 2. vydání z vydavateľstva Ústav pro gastronomii a regionální produkty a mnoho iných kníh s kategórie Kuchárky - ostatné nájdete na Najlacnejšie knihy online Všechny informace o produktu Kniha Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů. Objednávejte knihu Velká kuchařk...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů.pdf

POPIS

Druhé, rozšířené vydání představí nejlepší šéfkuchaře z Česka. V kuchařce se objeví celkem 71 nejlepších šéfkuchařů, mistrů svého oboru, 213 vybraných receptů, a to vše na 616 stranách. Z medailonků jednotlivých šéfkuchařů se dozvíte, co je přivedlo k tomuto náročnému povolání, jaké jsou jejich profesní vzory, jaké suroviny nejraději používají, co si myslí o současném stavu gastronomie u nás a mnoho dalšího. Texty jsou doplněny o velkoformátové fotografie kuchařských hvězd a jejich hotových pokrmů. Těšit se můžete na recepty na delikátní pokrmy od reprezentantů Národního týmu kuchařů a cukrářů, recepty od mediálně známých šéfkuchařů, recepty od šéfkuchařů nejlepších restaurací. Chybět nesmějí ani recepty od zahraničních šéfkuchařů, kteří vaří ve vyhlášených restauracích a hotelech u nás. Příznivci té nejkvalitnější gastronomie najdou v knize recepty od prezidenta Asociace kuchařů a cukrářů České republiky Miroslava Kubece; od arbitrů kuchařské show TV Nova MasterChef Česko Marka Raditsche, Marka Fichtnera a Mirka Kaliny; od matadora české kuchyně Jaroslava Sapíka; od televizní hvězdy „kluka v akci“ Filipa Sajlera; od dvojnásobného Zlatého kuchaře Jana Punčocháře; od členů vítězného Národního týmu kuchařů a cukrářů - Patrika Bečváře, Jana Horkého, Martina Svatka a Petra Vláska; od držitele šesti po sobě jdoucích michelinských hvězd Romana Pauluse a desítek dalších mistrů. Recepty v kuchařce lze vyhledávat podle přehledných rejstříků. Podle šéfkuchařů, kteří své nejlepší recepty připravili a také podle kategorií: bezmasé pokrmy, tataráčky, mořské plody a raci, drůbež a holubi, bílá masa, červená masa a zvěřina, dezerty... Pro každý recept je zpracovaný přehled použitých surovin a postup, podle kterého lze daný recept připravit. Uvedeny jsou jak recepty na českou klasiku, tak na jídla exotická. Evergreeny i kuchařské speciality hodné michelinských šéfkuchařů. Každý šéfkuchař je v knize představen podrobným životopisem s vlastní velkoformátovou fotografií. Čtenář se dozví, co kuchařské hvězdy k jejich povolání přivedlo, jak se na svoji profesionální dráhu připravovali. Šéfkuchaři nám představí své vzory a profesionální dráhu. Životopis je pak dokreslen třemi recepty, které zvolili samotní šéfkuchaři a o jejichž přípravu se se čtenáři v knize podělí. Kniha je polygraficky kvalitně zpracovaná v pevné vazbě a tvrdých deskách na kvalitním pro oči příjemném papíře, který usnadňuje čtení a s praktickou záložkou na stužce.

Chcete si přečíst knihu?Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů - 213 receptů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY