Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému

Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému - Ena Stevanović | Jesuslecitona.org

...yvolat utrpení a stres. ... sociální a vzdělávací určující činitele a poskytnout analýzu metod prevence trémy ve vzdělávacím systému ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ... ... . Cílem výzkumné části práce bylo prozkoumat ... disertační práce: Smysl pro soudržnost a adherence ke zdravému životnímu stylu u akademických pracovníků ve věkové kategorii 46 - 54 let. obhajoba: 22. 1. 2015 od 14:00 hodin, M. Rettigové 4, místnost pro doktorandy Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. Elektronická kniha - autor Ena Stevanović, 200 stran, česky ... Humor ve škole. Elektronická kniha - ze série Spisy Filozofické fakulty Mas ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ... ... . Elektronická kniha - autor Ena Stevanović, 200 stran, česky ... Humor ve škole. Elektronická kniha - ze série Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, autor Klára Šeďová, 189 stran, česky ... Prečo nakupovať u nás? Naša zákaznícka podpora je k ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému autor: Stevanovič Ena doporučená cena: 250 Kč naše cena:233Kč E-kniha Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému Ena Stevanović. Naša cena: 7,00 € E-kniha Pedagogika sportu Petr Jansa. Naša cena: 7,00 € E-kniha Školní vzdělávání ve Francii Vít Šťastný, Zuzana Svobodová, ... Prečo nakupovať práve u nás; Uplatňovanie online zliav; Vzdelávanie; Pracovný pohovor ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému / Hlavní autor: Stevanović, Ena Vydáno: (2018) Možnosti vyhledávání Historie vyhledávání Specifika elektronických studijních opor v systému řízeného samostudia (školitel: PhDr. Procházka) HRABEC Ondřej . Herní styl jako intencionální model u hráčů videoher (školitel: doc. Chrz) JIRUŠKOVÁ . Lenka . Smysl pro soudržnost a adherence ke zdravému životnímu stylu u akademických pracovníků ve věkové kategorii 46 ... Ena Stevanović: Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. (> odkaz do on line katalógu) Tréma je vážným problémem mnoha studentů hudby a profesionálních hudebníků, která může způsobit závažné poškození výkonu a vyvolat utrpení a stres. Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. Ena Stevanovič. Tréma je vážným problémem mnoha studentů hudby a profesionálních hudebníků, který může způsobit závažné poškození výkonu a vyvolat utrpení a stres. Faktory, které se vzájemně ovlivňují a určují intenzitu působení trémy na výkon ... Umění a péče o duši u Jana Patočky. Geopolitika ropy. ... Novozákonní teologie a hledání její závažnosti. Mýtus nekonečno. Civilizace na planetě Zemi. ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. Francouzská literatura v českých překladech po roce 1989. vizualizace poslechu ve výuce; hudební divadlo a tvořivá dramatika; ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. Harmonie, roč. 2019, č. 2. ISSN 1210-8081. ... Analýza a úprava systému přijímacího řízení na PedF UK, ......

INFORMACE

AUTOR
Ena Stevanović
DIMENZE
11,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému.pdf

POPIS

Tréma je vážným problémem mnoha studentů hudby a profesionálních hudebníků, který může způsobit závažné poškození výkonu a vyvolat utrpení a stres. Faktory, které se vzájemně ovlivňují a určují intenzitu působení trémy na výkon, jsou: sebehodnocení, vnímaná sebeúčinnost, úroveň připravenosti repertoáru a výkonné zkušenosti. Monografie objasňuje problematiku trémy ve variabilitě jejích projevů; popisuje její psychologické, sociální a vzdělávací určující činitele a poskytuje analýzu metod prevence trémy ve vzdělávacím systému. Cílem výzkumné části bylo prozkoumat, zda sebeúčinnost a sebehodnocení mohou být prediktory trémy u studentů hudby, kteří pocházejí ze tří odlišných vzdělávacích systémů, a stanovit eventuální rozdíly mezi nimi; dále pak získat hlubší informace o příčinách této souvztažnosti a zjistit, jestli případné rozdíly můžeme přičíst různorodým vzdělávacím zkušenostem studentů. Zároveň je provedena analýza implikací této studie pro učitele a studenty v oblasti instrumentálního vzdělávání.

Chcete si přečíst knihu?Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ena Stevanović. Číst Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY