Počátek českého knihtisku

Počátek českého knihtisku - Kamil Boldan | Jesuslecitona.org

... let 1447/1448 a jsou spojeny s osobou Johanna Gutenberga ... Počátek českého knihtisku | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... .Vynález spočíval ve zdokonalení procesu sazby skládané ze sériově odlévaných tiskařských liter. Po polovině 15. století se knihtisk rychle ... Počátek českého knihtisku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete ... Počátek českého knihtisku - Kamil Boldan | Databáze knih ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Počátek českého knihtisku Autor: Kamil Boldan Publikace našeho předního odborníka na počátky knihtisku a tzv. inkunábule (prvotisky) objasňuje historické souvislosti založení první plzeňské tiskárny ve druhé polovině 15. století ... Počátek českého knihtisku. Kamil Boldan. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 374 ... Kniha: Počátek českého knihtisku - Kamil...

INFORMACE

AUTOR
Kamil Boldan
DIMENZE
12,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Počátek českého knihtisku.pdf

POPIS

Publikace našeho předního odborníka na počátky knihtisku a tzv. inkunábule (prvotisky) objasňuje historické souvislosti založení první plzeňské tiskárny ve druhé polovině 15. století a na pozadí evropské typografie 15. století seznamuje s podobou a obsahem nejstarších knih vytištěných na našem území. Představuje i dosud neznámý tisk, který se podařilo objevit v roce 2017. Na základě starších i zcela nových výzkumů uvádí na pravou míru dříve tradovanou dataci prvního českého tisku do roku 1468, která však vznikla jen sazečovým omylem. Kniha je bohatě ilustrována a vybavena rejstříky.

Chcete si přečíst knihu?Počátek českého knihtisku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Boldan. Číst Počátek českého knihtisku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY