Objevujeme svět! Před spaním: MiniPEDIE

Objevujeme svět! Před spaním: MiniPEDIE - - | Jesuslecitona.org

...! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku ... Objevujeme svět! Před spaním | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Objevujeme svět! Před spaním. Kdo napsal knihu Objevujeme svět! Před spaním? Autorem je Nathalie Choux. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Choux Nathalie: MiniPEDIE - Objevujeme svět! Před spaním. Autor: Choux Nathalie. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Objevovat, co všechno lze vidět v dětském pokojíčku před spaním, je s tímto leporelem tak zábavné! Co si před spaním přečteme? A co ti dá maminka na dobrou noc? Objevujeme svět! Čísla - MiniPEDIE . Kolik se vylíhlo kuřátek? Kolik myšek okusuje sýr? Kolik mot ... Minipedie objevujeme svet protiklady | Sleviste.cz ... . Kolik se vylíhlo kuřátek? Kolik myšek okusuje sýr? Kolik motýlků vyletí zpoza keře? Spočítej všechna zvířátka a nauč se čísla od jedné do pěti! Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu učí děti počítat zábavnou formou....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevujeme svět! Před spaním: MiniPEDIE.pdf

POPIS

Objevovat, co všechno lze vidět v dětském pokojíčku před spaním, je s tímto leporelem tak zábavné! Co si před spaním přečteme? A co ti dá maminka na dobrou noc? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce posunout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel nebo objevitelka znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a pojmenovávání procvičit i jemnou motoriku. Knížka s prvky Montessori.

Chcete si přečíst knihu?Objevujeme svět! Před spaním: MiniPEDIE ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Objevujeme svět! Před spaním: MiniPEDIE Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY