Modrá Crew 3 - BATMAN/SOUDCE DREDD – Rozsudek nad Gothamem

Modrá Crew 3 - BATMAN/SOUDCE DREDD – Rozsudek nad Gothamem - - | Jesuslecitona.org

...íklad místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410 Modrá Crew 03: Batman vs Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem ... Modrá Crew: Batman versus Soudce Dredd: Rozsudek nad ... ... ... Batman dal Soudce Dreddovi pěstí do helmy a ten mu napařil dvacet let natvrdo. Možná by spolu takhle laškovali dál, kdyby se mezitím v Gothamu nezačaly dít věci: Dreddův odvěký nepřítel Judge Death se sčuchnul s Batmanovým protivníkem Scarecrowem a společně ... Znalost masového vraždění podmínkou). Není divu, že Batman a Soudce Dredd tak trochu nestíhají.Příběh vol ... crew.cz | bazar ... ... Znalost masového vraždění podmínkou). Není divu, že Batman a Soudce Dredd tak trochu nestíhají.Příběh volně navazuje na crossover Batman versus Junge Dredd: Rozsudek nad Gothamem.Sedmé album edice Modrá Crew Modrá Crew #03 - Batman vs Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem (70) Modrá Crew #05 - Hellboy (75) Modrá Crew #07 - Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #1 (75) Všechny informace o produktu Komiks Modrá Crew č. 03 - Batman/Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem -, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Modrá Crew č. 03 - Batman/Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem -. Nesnáším Pohádkov 1: A jestli neumřela, vyšiluje dodnes. 28.04.2020. Bleach 22: Conquistadores Obsah: Modrá Crew #03 - Batman vs Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem Batman se potkává se soudcem Dredem a toto setkání končí potyčkou a následným rozsudkem "dvacet let natvrdo". Naštěstí Dreddův odvěký nepřítel Judge Death se spojí se Scarecrowem a společně vynesli nad městem rozsudek smrti. ROZPRODÁVÁM ČÁST SVÉ KOMIKSOVÉ SBÍRKY. Prodám komiks Modrá Crew #03 - Batman vs Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem (1998) , který je již vyprodaný. Stav dle fotky. Čtený a celou dobu v knihovničce. Vhodný pro fanoušky, nadšence a hlavně pro sběratele. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. V tuto chvíli … Svázaná Modrá Crew, Comicsové legendy a další Obsahuje: Batman vs. Judge Dredd: Rozsudek nad Gothamem Batman vs. Judge Dredd: Zemřít smíchy 1-2 Hellboy: Povídky z temnot Lobo: Bullíkův případ 1-4 (Comicsové legendy) Batman: Temný rytíř, temné město (Comicsové legendy) Lobo 60-62 (Non-Violated adventures of SuperBo) v angličtině Alice Cooper: The Last Temptation 1. sešit ... Batman 3: Smrt rodiny (brož.) 12,50 € Batman 4: Rok nula - Tajné město (pevná väzba) 21,50 € Batman 5: Rok nula - Temné město (pevná väzba) 24,50 € ARKHAM > Alan Grant, John Wagner - Batman vs Soudce Dredd:... Batman vs Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem kategorie: Batman, Kompletní nabídka, Komiksy Nakladatelství CREW, Komiksy V ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá Crew 3 - BATMAN/SOUDCE DREDD – Rozsudek nad Gothamem.pdf

POPIS

Historicky první srážka dvou legend anglosaského comicsu začala tak, že atman dal Judge Dreddovi pěstí do helmy a ten mu napařil dvacet let natvrdo. Možná by spolu takhle laškovali dál, kdyby se mezitím v Gothamu nezačly dít věci: Dreddův odvěký nepřítel Judge Death se sčuchnul s Batmanovým protivníkem Sarecrowem a společně vynesli nad městem rozsudek. Pochopitelně rozsudek smrti. Přibalte k tomu cšedemolujícího imbecilního kyborga mean Machina, telepatickými schopnostmi nadanou Judge Andersonovou a především pořádná jatka na koncertu metalové skupiny Living Death, a máte jistotu, že se při čtení tohoto crossoveru nudit rozhodně nebudete.

Chcete si přečíst knihu?Modrá Crew 3 - BATMAN/SOUDCE DREDD – Rozsudek nad Gothamem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Modrá Crew 3 - BATMAN/SOUDCE DREDD – Rozsudek nad Gothamem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY