Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti

Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti - Victor Dupuy | Jesuslecitona.org

...v. Kniha Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti ... Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron ... ... . ... Autor knihy. Victor Dupuy francouzská, 1777 - 1851. Kniha Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 1x: Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Napoleonské paměti. DUPUY Victor. Info: Šurgot Michal, 2018 (1.) - brož., 204 str. EAN: 9788090663145 ISBN: 978-80-906631-4-5 ... Recenze prod ... Napoleonské Války | Kupte Knihy na Martinus.cz ... .) - brož., 204 str. EAN: 9788090663145 ISBN: 978-80-906631-4-5 ... Recenze produktu Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron - Victor Dupuy — Kniha.cz Kupte knihu Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron od Victor Dupuy na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Napoleonské paměti; Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Napoleonské paměti DUPUY VICTOR. ... Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě ... Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. ... Anotace. Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě "revolučních" válek i prvotních Napoleonových tažení v letech 1805 až 1807. ... Od roku 1813 se ... Nakupte knihy z nakladatelství Šurgot Michal za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Napoleonské Války na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč z...

INFORMACE

AUTOR
Victor Dupuy
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti.pdf

POPIS

Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě "revolučních" válek i prvotních Napoleonových tažení v letech 1805 až 1807. V nadcházejících kampaních byl pobočníkem generála Jacquinota, velitele lehkého jezdectva, s kterým zažíval boje proti Rakousku roku 1809 a zejména kruté ruské tažení. Od roku 1813 se stal velitelem eskadron u 7. husarského pluku. Na čas se dostal do zajetí a poté se se zmiňovaným plukem účastnil bitvy u Waterloo. Kniha je doplněna o nákresy uniforem, které mohl v různém období nosit.

Chcete si přečíst knihu?Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victor Dupuy. Číst Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY