Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému

Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému - Ena Stevanović | Jesuslecitona.org

...M, 1,5 MB PDF, česky Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ... ... . ... Add tags for "Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému". Be the first. ... name\/a> \" Tr\u00E9ma u hudebn\u00EDk\u016F a jej\u00ED prevence ve vzd\u011Bl\u00E1vac\u00EDm syst\u00E9mu\/span>\" ; \u00A0\u00A0\u00A0\n schema:productID\/a> \" 1079758870 ... Elektronická kniha Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tréma u... > Tréma u ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tréma u... > Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ... sociální a vzdělávací určující činitele a poskytuje analýzu metod prevence trémy ve vzdělávacím systému. Cílem výzkumné části bylo prozkoumat, zda sebeúčinnost a sebehodnocení mohou být prediktory trémy u studentů hudby, kteří pocházejí ze tří ... Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. STEVANOVIĆ Ena. Info: Karolinum, 2018 (1.) - brož., 200 str. EAN: 9788024640310 ISBN: 978-80-246-4031-. Hodnocení: 0 ... Recenze produktu Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému. Tréma je vážným problémem mnoha studentů hudby a profesionálních hudebníků, který může způsobit závažné poškození výkonu a vyvolat utrpení a stres. Faktory, které se vzájemně ovlivňují a určují... Tréma je vážným problémem mnoha studentů hudby a profesionálních hudebníků, který může způsobit závažné poškození výkonu a vyvolat utrpení a stres. Faktory, které se vzájemně ovlivňují a určují intenzitu působení trémy na výkon, jsou: sebehodnocení, vnímaná sebeúčinnost, úroveň připravenosti repertoáru a výkonné zkušenosti. Monografie objasňuje ... Objednávejte knihu Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tréma a jak ji překonat-- autor: Garibal Gilbert, Srncová Karolína Tréma - jak s ní bojovat-- autor: Novák Tomáš Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému-- autor: Stevanovič Ena Strach, tréma, obavy a návody jak na ně-- autor: Toman Ivo Zkroť...

INFORMACE

AUTOR
Ena Stevanović
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému.pdf

POPIS

Tréma je vážným problémem mnoha studentů hudby a profesionálních hudebníků, který může způsobit závažné poškození výkonu a vyvolat utrpení a stres. Faktory, které se vzájemně ovlivňují a určují intenzitu působení trémy na výkon, jsou: sebehodnocení, vnímaná sebeúčinnost, úroveň připravenosti repertoáru a výkonné zkušenosti. Monografie objasňuje problematiku trémy ve variabilitě jejích projevů; popisuje její psychologické, sociální a vzdělávací určující činitele a poskytuje analýzu metod prevence trémy ve vzdělávacím systému. Cílem výzkumné části bylo prozkoumat, zda sebeúčinnost a sebehodnocení mohou být prediktory trémy u studentů hudby, kteří pocházejí ze tří odlišných vzdělávacích systémů, a stanovit eventuální rozdíly mezi nimi; dále pak získat hlubší informace o příčinách této souvztažnosti a zjistit, jestli případné rozdíly můžeme přičíst různorodým vzdělávacím zkušenostem studentů. Zároveň je provedena analýza implikací této studie pro učitele a studenty v oblasti instrumentálního vzdělávání.

Chcete si přečíst knihu?Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ena Stevanović. Číst Tréma u hudebníků a její prevence ve vzdělávacím systému Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY