Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého

Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého - Moff Betts, | Jesuslecitona.org

...jímají vás kvazary, kvarky či fantastický vesmír nad vaší hlavou? Toužili jste někdy prozkoumat, jak funguje matematický důkaz? Sciencia je bohatě ilustrovaná kniha zaplněná informacemi o tom nejzajímavějším v přírodních vědách ... Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a ... ... . Je to základní příručka pro zvídavého čtenáře každého věku. Kniha je založena na šesti knihách řady Pergamen, které byly aktualizovány, doplněny o řadu nových kapitol, ilustrací, tabulek a přehledů, a dále ... Sciencia je bohatě ilustrovaná kniha zaplněná informacemi o tom nejzajímavějším v přírodních vědách. Je to základní příručka pro zvídavého čtenáře každého věku. Kniha je založena na šesti knihách řady Pergamen, které ... Sciencia - Burkard Polster | Knihy.ABZ.cz ... ... Sciencia je bohatě ilustrovaná kniha zaplněná informacemi o tom nejzajímavějším v přírodních vědách. Je to základní příručka pro zvídavého čtenáře každého věku. Kniha je založena na šesti knihách řady Pergamen, které byly aktualizovány, doplněny o řadu nových kapitol, ilustrací, tabulek a přehledů, a dále ... Burkard pracuje ve škole matematických věd na Monash univerzitě jako docent. Oblasti jeho výzkumu jsou: Konečné a topologické geometrie, kombinato... Matematika Spolu to zvládneme-- autor: Vordermanová Carol Sciencia - Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého-- autor: Polster Burkard Matematika příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy-- autor: Petáková J. Sciencia - Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého Watkins Matthew, Tweed Matt Sciencia - Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého - Burkard Polster. Celý popis Kde kúpiť Špecifikácia Recenzie (0) Kde kúpiť; Špecifikácia; Recenzie; Pri načítavaní ponúk sa niečo pokazilo :- ......

INFORMACE

AUTOR
Moff Betts,
DIMENZE
9,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého.pdf

POPIS

Zajímají vás kvazary, kvarky či fantastický vesmír nad vaší hlavou? Toužili jste někdy prozkoumat, jak funguje matematický důkaz? Potřebujete se rychle dozvědět něco z trigonometrie? Potřebujete zaskórovat ve fyzice či chemii nebo se dozvědět něco nového z biologie? Sciencia je bohatě ilustrovaná kniha zaplněná informacemi o tom nejzajímavějším v přírodních vědách. Je to základní příručka pro zvídavého čtenáře každého věku, který si potřebuje zasadit školní informace do širšího rámce nebo se k nim dozvědět něco navíc. Kniha je založena na šesti knihách malé řady Pergamen, které byly aktualizovány, doplněny o řadu nových kapitol, ilustrací, tabulek a přehledů, a dále propojeny odkazy, slovníčky a rejstříkem. Skvěle vám poslouží, ať už se potřebujete rychle něco dozvědět, nebo si jen ukrátit chvíli za dlouhého zimního večera.

Chcete si přečíst knihu?Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Moff Betts,. Číst Sciencia: Matematika, fyzika, chemie, biologie a astronomie pro každého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY