Hudba: Harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky

Hudba: Harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky - Michał Libera, | Jesuslecitona.org

...onicky unikátní defilé bombastické akustiky představuje zvuk jako fyzikální veličinu i umělecký prostředek mnoha podob ... Kniha, díky které začne děti bavit hudba a budou toho ... ... . Překvapí nevšedními nápady a doprovodnou webovou stránkou, která spolehlivě rozšíří hudební znalosti dětí i dospělých. Doporučená témata mezi výsledky hledání: . dějiny 2 architectural projects 1 architekti 1 Kudrnaté vlasy, brýle a úsměv na tváři - to k herečce Janě Bouškové (65) neodmyslitelně patří stejně jako její manžel Václav Vydra (64), s nímž tvoří jeden z nejstabilnějších… Je tu H.U.D.B.A. aneb harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky. Vyšla další z ... Je tu H.U.D.B.A. aneb harmonicky unikát ... Domek - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński ... ... .U.D.B.A. aneb harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky. Vyšla další z ... Je tu H.U.D.B.A. aneb harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky. Vyšla další z řady úspěšné S.E.R.I.E., která přibližuje dětem a mládeži různá odvětví lidské činnosti. Po…...

INFORMACE

AUTOR
Michał Libera,
DIMENZE
3,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Hudba: Harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky.pdf

POPIS

V knize se potkáte například s Američanem Johnem Cagem, který tvrdil, že „všechno je hudba“, protože zvuky nelze rozdělit na méně a na více hudební, s Markem Bainem, který pomocí speciálních přístrojů zaznamenává zvuky uvnitř konstrukcí staveb a pak je na koncertech přehrává, s Wolfgangem von Kempelem, který sestrojil mluvící stroj, s The Beatles jako autory první na desce zaznamenané kytarové vazby, s Einstürzende Neubauten, hudební skupinou bez hudebních nástrojů, s Kraftwerk, hudebníky, kteří se nejdříve na koncertním podiu chovali jako stroje a pak se dokonce stroji nechali nahradit, s Brianem Eno coby příkladem toho, že hudebník nemusí nutně vystudovat hudební školu, aby ovlivnil vývoj hudby po celém světě, s královnou popu Madonnou, s Karlheinzem Stockhausenem, který donutil houslové kvarteto hrát za zvuků létajících helikoptér nad koncertním sálem, s Maxem Neuhausem, který tvrdí, že víc pozornosti věnujeme tomu, co vidíme, než tomu, co slyšíme a že to je škoda, s famózním skladatelem Carlem Stallingem, který pomohl Walt Disneymu za využití práce se zvuky uchvátit svět animovanými příběhy, s Leonem Thereminem, který sestrojil první elektronický nástroj na světě, či s Aloisem Hábou, českým skladatelem, který se podílel na stavbě unikátního čtvrttónového klavíru, dnes vystaveného v Českém muzeu hudby. Celkem se knížka H.U.D.B.A. zabývá přístupy 66 autorů a je tak skvělým startovním můstkem k bádání v nepřeberné krajině hudby.

Chcete si přečíst knihu?Hudba: Harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michał Libera,. Číst Hudba: Harmonicky unikátní defilé bombastické akustiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY