Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti

Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti - Victor Dupuy | Jesuslecitona.org

...u jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě "revolučních" válek i prvotních Napoleon ... Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron ... ... ... Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Victor Dupuy. Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě "revolučních" válek i prvotních Napoleonových tažení v letech 1805 až 1807. ... Hlavním tématem ... Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personali ... Napoleonské Války | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . ... Hlavním tématem ... Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasít Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Napoleonské paměti - Victor Dupuy e-kniha. Šurgot Michal, naučná, Victor Dupuy. ... Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Napoleonské paměti - Victor Dupuy e-kniha. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron. Napoleonské paměti. DUPUY VICTOR. Běžně 270 K ......

INFORMACE

AUTOR
Victor Dupuy
DIMENZE
12,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti.pdf

POPIS

Victor Dupuy byl členem francouzského lehkého jezdectva a stejně lehce se čtou jeho poutavé paměti. Začínal v 11. mysliveckém pluku, s kterým se účastnil ještě "revolučních" válek i prvotních Napoleonových tažení v letech 1805 až 1807. V nadcházejících kampaních byl pobočníkem generála Jacquinota, velitele lehkého jezdectva, s kterým zažíval boje proti Rakousku roku 1809 a zejména kruté ruské tažení. Od roku 1813 se stal velitelem eskadron u 7. husarského pluku. Na čas se dostal do zajetí a poté se se zmiňovaným plukem účastnil bitvy u Waterloo. Kniha je doplněna o nákresy uniforem, které mohl v různém období nosit.

Chcete si přečíst knihu?Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victor Dupuy. Číst Vojenské vzpomínky velitele husarských eskadron: Napoleonské paměti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY