Káťa Líbezná, tančící princezna

Káťa Líbezná, tančící princezna - Marci Peschkeová | Jesuslecitona.org

...i mám růžovou b... 169 Kč 135 Kč Káťa Líbezná, pirátská princezna ... Káťa Líbezná, táborová princezna | Albatrosmedia.cz ... . Marci Peschke . Vrrrrrrrrr! U všech mořských ďasů, námořníci - jsem pirátská princezna! Káťa Líbezná, tančící princezna Marci Peschke . Káťa se chce stát baletkou. Získá roli Odetty? Jmenuju se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Žiju v Texasu. Nejradši mám růžovou barvu. Mám dva bratry, ale jeden z nich je pes. A můj největší sen je stát ... Káťa Líbezná, na oslavách princezna - Marci Peschke ... ... . Mám dva bratry, ale jeden z nich je pes. A můj největší sen je stát se královnou krásy! Úplně ze všeho ... Káťa Líbezná, tančící princezna Peschke Marci Cena: 144 Kč celkové hodnocení 0 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit ... Káťa Líbezná, tančící princezna. Marci Peschke . Jmenuju se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Žiju v Texasu. Nejradši mám růžovou b... Káťa Líbezná tančící princezna (978-80-264-2241-9) Kniha - autor Marci Peschke, 112 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Jmenuju se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Žiju v Texasu. Nejradši mám růžovou barvu. Mám dva bratry, ale ... Jmenuju se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, ... Káťa Líbezná, tančící princezna. Celkové hodnocení ... Kniha: Káťa Líbezná: tančící princezna (Marci Peschke). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Káťa Líbezná, tančící princezna....

INFORMACE

AUTOR
Marci Peschkeová
DIMENZE
8,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Káťa Líbezná, tančící princezna.pdf

POPIS

Jmenuju se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Žiju v Texasu. Nejradši mám růžovou barvu. Mám dva bratry, ale jeden z nich je pes. A můj největší sen je stát se královnou krásy! Úplně ze všeho nejvíc chci být baletkou. Takže když se dozvím o konkurzu na Labutí jezero, je mi jasné, že je to pro mě báječná příležitost. Nemůžu se dočkat, až budu tančit jako primabalerína. Balet bude určitě perfektní, vím to. Však počkejte a uvidíte!

Chcete si přečíst knihu?Káťa Líbezná, tančící princezna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marci Peschkeová. Číst Káťa Líbezná, tančící princezna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY