Nesmysl!

Nesmysl! - Radim Kopáč (ed.) | Jesuslecitona.org

... si můžete vybrat zde a objednat: +420 244 470 666 ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA NÁPOJŮ K POLEDNÍ NABÍDCE: Espreso, Frappe a čaj 25Kč, naše limo Kitl 0,3L 25Kč, Voda 0,3 10Kč, Pivo O,3L 25Kč, Pivo 0,5L 30Kč, Birell 0,5L 30Kč a 0,3L 25Kč, Mattoni a Aquilla 0,33L 25Kč Kofola 0,33L 25Kč Translation for 'nesmysl' in the free Czech-English dictionary and many other English translations ... nesmysl - Wikislovník ... . Czech: ·nonsense Co to plácáš za nesmysly? holý nesmysl Directed by Adolf Born, Jaroslav Doubrava, Milos Macourek. A morality play about human fantasy losing its creativity if it becomes a means of making money. In this film it is the ability of a boy to create colored "nonsense" that becomes a trade for his parents. The colored clouds of the little boy produced on the basis of orders eventually change to gray cubes. čeština: ·něco, co nedává smysl; hloupost ... nESMysl | Eine Stunde Merzbauten ... . A morality play about human fantasy losing its creativity if it becomes a means of making money. In this film it is the ability of a boy to create colored "nonsense" that becomes a trade for his parents. The colored clouds of the little boy produced on the basis of orders eventually change to gray cubes. čeština: ·něco, co nedává smysl; hloupost ...

INFORMACE

AUTOR
Radim Kopáč (ed.)
DIMENZE
3,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesmysl!.pdf

POPIS

Nesmysl provází člověka odjakživa. V životě, v kultuře, ve společnosti, v politice. V literatuře, zejména v poezii, ať té domácí, nebo překladové, má velmi pěknou a bohatou tradici, kterou není na škodu čas od času připomenout. V novém výboru, s novými ilustracemi. Třeba pro srovnání s výbory staršími, jako Nonsens (1997) nebo Ostrov, kde rostou housle (1987). Některá jména se nabízela sama a nelze je pominout, za jinými bylo třeba jít a hledat. Výsledek je pak zábavným a užitečným čtením pro děti, mládež i rodiče. Nesmysl má totiž své místo v každém věku, kdekoli na světě. A škoda každého nesmyslu, který padne vedle. Protože bez nesmyslu by se smysl špatně poznal. Originální výbor nonsensové poezie od zkušeného editora Radima Kopáče ilustroval známý výtvarník několikrát nominovaný na Chalupeckého cenu, David Böhm. Jen při té spanilé jízdě dávejte dobrý pozor: Nesmysl je dobrý sluha, ale zlý pán!

Chcete si přečíst knihu?Nesmysl! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Kopáč (ed.). Číst Nesmysl! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY