Ukradené dětství Kamily

Ukradené dětství Kamily - Danka Šárková | Jesuslecitona.org

...e radují, že je další človíček na světě ... RECENZE - Ukradené dětství Kamily | Recenze knih | Kritiky.cz ... . Jenže miminko se narodí do katolické rodiny, kde matka „zradila" snad vše, co je možné a čeká ji za to krutý trest. Kamile je ukradeno dětství a nikdo to nevidí. Ani kněz! Přežívá ze dne ... Ukradené dětství Kamily. Nakladatelství: ... Kamile je ukradeno dětství a nikdo to nevidí. Ani kněz! Přežívá ze dne na den. Jakmile nabude plnoletosti, vystoupí z církve a utíká za hranice do daleké Asie. S batohem na zádech zjišťuje, že všude ž ... Knihy na cestách: Ukradené dětství Kamily ... . S batohem na zádech zjišťuje, že všude žijí lidé, kteří jsou ochotni ji pomoci a poznává, že existují i jiná ... Ukradené dětství Kamily. 2. 10. 2019. Když Kamila přijde na svět, všichni se radují. Jenže miminko se narodí do katolické rodiny, kde matka Zradila snad vše, co je možné, a čeká ji za to krutý trest v podobě starého manžela - vojáka z povolání, jehož manipulace nezná mezí. Kamilu nikdy nepřijme, protože nenosí ... RECENZE - Ukradené dětství Kamily (Můj knižní ráj) Cesta za poznáním života a sebe sama. (Čteme české autory) Kamilin útěk od všeho zlého (Čteme české autory) Ukradené dětství Kamily (Daramegan) Domácí násilí, tyranský otec a dlouhá cesta po Thajsku (Veru, Knihy na cestách) V neděli 9. prosince se od 15:00 na hlavním pódiu v pavilonu F uskuteční křest knihy Danky Šárkové Ukradené dětství Kamily.Kmotry knihy jsou teolog Zdenek Horner a zpěvák Karel Hegner....

INFORMACE

AUTOR
Danka Šárková
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradené dětství Kamily.pdf

POPIS

Když přijde na svět Kamila, všichni se radují, že je další človíček na světě. Jenže miminko se narodí do katolické rodiny, kde matka „zradila“ snad vše, co je možné a čeká ji za to krutý trest. Kamile je ukradeno dětství a nikdo to nevidí. Ani kněz! Přežívá ze dne na den.Jakmile nabude plnoletosti, vystoupí z církve a utíká za hranice do daleké Asie. S batohem na zádech zjišťuje, že všude žijí lidé, kteří jsou ochotni ji pomoci a poznává, že existují i jiná náboženství. Najde nejen ztracenou víru v sebe, důstojnost a milujícího partnera? A jak dopadne ten, kdo jí i matce způsobil veliké šrámy na duši? Druhá část knihy se odehrává v Asii, po které autorka cestovala s batohem na zádech, a většina míst a událostí, které Kamilu potkají, zažila na vlastní kůži.

Chcete si přečíst knihu?Ukradené dětství Kamily ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danka Šárková. Číst Ukradené dětství Kamily Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY