Můj oxfordský rok

Můj oxfordský rok - Julie Whelanová | Jesuslecitona.org

...í DRM, 0,4 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Můj oxfordský rok Autor: Whelanová, Julie Nakladatel: Ikar EAN: 9788024937335 ISBN: 978-80-249-3733-5 Originál: My Oxford Year Překlad: Tomášek, Lukáš Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Můj oxfordský rok (Julie Whelan) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . vydání) Můj oxfordský rok Poutavý román o lásce nehledané, ale přesto nalezené, a o snech, které někdy musíme opustit, abychom mohli začít žít. Američanka Ella Durranová byla od dětství rozhodnutá studovat v Oxfordu, a to se jí nyní konečně vyplnilo. O čem je kniha Můj oxfordský rok? Poutavý román o lásce nehledané, ale přesto nalezené, a o snech, které někdy musíme opustit, abychom mohli začít žít. Američanka Ella Durranov ... Můj oxfordský rok (Julie Whelan) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Američanka Ella Durranová byla od dětství rozhodnutá studovat v Oxfordu, a to se jí nyní konečně vyplnilo. O čem je kniha Můj oxfordský rok? Poutavý román o lásce nehledané, ale přesto nalezené, a o snech, které někdy musíme opustit, abychom mohli začít žít. Američanka Ella Durranová byla od dětství rozhodnutá studovat v Oxfordu, a to se jí nyní konečně vyplnilo. Můj oxfordský rok 4.5. 1 recenze ; Poutavý román o lásce nehledané, ale přesto nalezené, a o snech, které někdy musíme opustit, abychom mohli začít žít. Američanka Ella Durranová byla od dětství rozhodnutá studovat v Oxfordu, a to se jí nyní konečně vyplnilo. Se stipendiem v kapse a s nabídkou práce snů v politické ... Poutavý román o lásce nehledané, al...

INFORMACE

AUTOR
Julie Whelanová
DIMENZE
8,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj oxfordský rok.pdf

POPIS

Poutavý román o lásce nehledané, ale přesto nalezené, a o snech, které někdy musíme opustit, abychom mohli začít žít. Američanka Ella Durranová byla od dětství rozhodnutá studovat v Oxfordu, a to se jí nyní konečně vyplnilo. Se stipendiem v kapse a s nabídkou práce snů v politické kampani Ella začne svou roční stáž plná očekávání a vznešených cílů. Ty však záhy naruší jistý sebevědomý, drzý a neuctivý chlápek, a jak Ella zjistí, její budoucí učitel. Počáteční nedorozumění se ale brzy vysvětlí a Ella a Jamie se začnou sbližovat. Lehká romance brzy přeroste v něco hlubšího, ale pak se Ella dozví, že Jamie před ní skrývá životně důležitou informaci. Náhle stojí před těžkou volbou: má se otočit zády k muži, kterému právě začala propadat, a jít za svými celoživotními sny, anebo podstoupit těžkou zkoušku spolu s ním – a doufat v nemožné?

Chcete si přečíst knihu?Můj oxfordský rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Whelanová. Číst Můj oxfordský rok Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY