Jednoduché pletení: Vlastnoručně upletené trendy modely

Jednoduché pletení: Vlastnoručně upletené trendy modely - Carolin Schwarbergová | Jesuslecitona.org

...a sklade. Na sklade, objednávajte však rýchlo ... Jednoduche pleteni | Sleviste.cz ... . Ať už pruhovaná šála, přiléhavý top či jednoduchý svetr s copánkovým vzorem nebo vkusné šaty v A-střihu - všechny tyto módní a jednoduché doplňky a základní kousky ... Jednoduché pletení - Vlastnoručně upletené trendy modely - Schwarbergová Carolin - Ať už pruhovaná šála, přiléhavý top či jednoduchý svetr s copánkovým vzorem nebo vkusné šaty v A-střihu - všechny tyto módní a jednoduché doplňky a základní kousky vaš Morče - 3. vydání brož., 64 str., 165 × 200 mm 95,- K ... Jednoduché pletení - Vlastnoručně upletené trendy modely ... . vydání brož., 64 str., 165 × 200 mm 95,- Kč Morče brož., 144 str., 167 × 235 mm 199,- Kč vlastnoručně upletené trendy modely Ať už pruhovaná šála, přiléhavý top či jednoduchý svetr s copánkovým vzorem nebo vkusné šaty v A-střihu - všechny tyto módní a jednoduché doplňky a základní kousky vašeho šatníku hravě zvládnete sama, i když třeba nejste... Jednoduché pletení - Vlastnoručně upletené trendy modely Ať už pruhovaná šála, přiléhavý top či jednoduchý svetr s copánkovým vzorem nebo vkusné šaty v A-střihu - všechny tyto módní a jednoduché doplňky a základní kousky vašeho šatníku hravě zvládnete sama, i když třeba nejste zkušená pletařka. Úspěch je ... Jednoduché pletení - Vlastnoručně upletené trendy modely Ať už pruhovaná šála, přiléhavý top či jednoduchý svetr s copánkovým vzorem nebo vkusné šaty v A-střihu - všechny tyto módní a jednoduché doplňky a základní kousky vašeho šatníku hravě zvládnete sama, i když třeba nejste zkušená pletařka. Úspěch je ... Jednoduché pletení: vlastnoručně upletené trendy modely . 125 Kč. Detail zboží Kniha Háčkované čepice a šály . 125 Kč. Detail zboží Kniha Šiju s chutí: Pro děti . 125 Kč. Detail zboží Patchwork a quilting . 125 Kč. Detail zboží Pleteme ponožky pro malé a velké nožky . 125 Kč. Detail zboží...

INFORMACE

AUTOR
Carolin Schwarbergová
DIMENZE
6,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednoduché pletení: Vlastnoručně upletené trendy modely.pdf

POPIS

Ať už pruhovaná šála, přiléhavý top či jednoduchý svetr s copánkovým vzorem nebo vkusné šaty v A-střihu – všechny tyto módní a jednoduché doplňky a základní kousky vašeho šatníku hravě zvládnete sama, i když třeba nejste zkušená pletařka. Úspěch je zaručen! Rychlý výsledek: 17 originálních pletených projektů se srozumitelnými návody a užitečnými tipy a triky. V kostce: Důležité informace o pomůckách, přízích a zkušebních vzorcích. Pro začátečnice: Krok za krokem jsou v knize popsány všechny základní techniky pletení – slovem i obrazem.

Chcete si přečíst knihu?Jednoduché pletení: Vlastnoručně upletené trendy modely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carolin Schwarbergová. Číst Jednoduché pletení: Vlastnoručně upletené trendy modely Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY