Kniha o penisu: Od velikosti k funkci a vše mezi tím

Kniha o penisu: Od velikosti k funkci a vše mezi tím - Aaron Spitz | Jesuslecitona.org

...ch 30 efektivnějších cviků na penis ... Kniha o penise spitz aaron | Sleviste.cz ... .. Cviky na penis začali být populární až tehdy, když jsme zveřejnily některé postupy , díky niž už dosáhlo zvětšení penisu tisíce mužů. Penis je často záhadou nejen pro něžnější pohlaví, ale i pro muže samotné. Některé věci spojené s jeho funkcí muži berou jako samozřejmost a ani nepřemýšlí o tom, proč se dějí, jiné je mohou ale vyděsit. Přečtěte si vysvětlení odborník ... Knihy erotika a sex | MALL.CZ ... . Přečtěte si vysvětlení odborníků, proč například mají muži ranní erekci a v chladu se jim penis zmenšuje. K tomu navazuje i pátá část, která se zabývá tím, jak by měl muž svést další ženu a přitom si udržet nynější manželku. To už by mohlo být aktuálnější, že? 😄 Šestá část knihy hovoří o prostitutkách a také o tom, jaké vztahy by měly být mezi nimi a muži. Cviky na penis patří mezi nejoblíbenější metodu na zvětšení penisu. Tým z magazínu o mužství vydal první e-book o zvětšení penisu, díky kterého můžete dosáhnout velmi pozitivních výsledků i bez chirurgické operace a jiných placených produktů. .. Představa, že velikost penisu je v poměru k velikosti vaší boty je mýtus. Vědci z Univerzity v Londýně měřili penis 104 mužů, včetně dospívajících dětí a důchodců. Průměrná délka penisu v této skupině byla 13cm v klidovém stavu, zatímco průměrná velikost bot byla Evropská 43....

INFORMACE

AUTOR
Aaron Spitz
DIMENZE
6,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha o penisu: Od velikosti k funkci a vše mezi tím.pdf

POPIS

Jakou nejpodivnější věc jste kdy chtěli vědět o penisu, ale báli jste se zeptat? Doktor Aaron Spitz zná odpověď – a zná jich ještě mnohem víc. Doktor Spitz, klinický profesor na katedře urologie Kalifornské univerzity v Irvine, vás v Knize o penisu neohroženě provede těmi nejcitlivějšími a nejpalčivějšími otázkami. Kniha o penisu je komplexní průvodce všemi možnými tématy od sexuálně přenosných chorob po fungování krevního oběhu, který se nezastaví před žádnou ošemetnou otázkou. Přináší pět kroků pro optimální zdraví penisu včetně doporučení na vhodná jídla, nechybí ani různé způsoby cvičení, které penis posílí. Kniha o penisu je vhodná pro muže i pro ženy.

Chcete si přečíst knihu?Kniha o penisu: Od velikosti k funkci a vše mezi tím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aaron Spitz. Číst Kniha o penisu: Od velikosti k funkci a vše mezi tím Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY