Investice: Nová strategie

Investice: Nová strategie - Pavel Kohout | Jesuslecitona.org

...klíčovou úlohu, neboť poskytují dvě ze tří pracovních míst a jsou pro úspěch tohoto nového průmyslového přístupu zásadní ... Aktuality | Algorithmic Investment Management ... . ... Posílí rovněž podnikání žen tím, že podnítí investice do společností a ... Horizont Invest je investiční program určený zejména pro dlouhodobé pravidelné investování s daným časovým horizontem (zabezpečení na důchod, rezerva pro děti, splacení hypotéky apod.). Vedle pravidelných investic jsou samozřejmě možné i investice jednorázové. Investice nová strategie finance příručka. Pavel ... Investice, ekonomika a finance, kurzy, akcie, měny a ... ... .). Vedle pravidelných investic jsou samozřejmě možné i investice jednorázové. Investice nová strategie finance příručka. Pavel Kohout. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Grada: rok vydání: 2019 ... Investice Warrena Buffetta, které neodpovídaly moudrému value investingu: Roku 2005 koupil Warrne Buffett prílis draze akcie Anheuser-Busch (BUD) pri P/B 13 a cizím kapitálu 77% z celkového kapitálu. Pri tomto vysokém zadluzení vychází ROE nad 50% a on vyzaduje ROE nad 15%....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kohout
DIMENZE
10,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Investice: Nová strategie.pdf

POPIS

Publikace stručně a přístupně shrnuje více než 25 let autorových zkušeností na kapitálových trzích. Srozumitelnosti pomáhá bohatá grafická příloha. Nevyžaduje žádné zvláštní znalosti matematiky, makroekonomie nebo účetnictví. Autor věnuje velkou pozornost obvyklým chybám začínajících i pokročilých investorů, rovněž i různým druhům rizik. Zabývá se ekonomickými a politickými faktory, které ovlivňují výnosnost trhů akcií a pevně úročených cenných papírů. Podstatnou část obsahu tvoří kapitoly věnované algoritmickému investování. V této části knihy je popsáno, jaké přístupy fungují, jaké nefungují a proč. Dozvíte se o limitech umělé inteligence a o výhodách disciplinovaného investičního přístupu. Část kapitoly je věnována i práci se softwarovým produktem Robot Investment Calculator.

Chcete si přečíst knihu?Investice: Nová strategie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kohout. Číst Investice: Nová strategie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY