100 let od založení Československa: v textech, projevech a rozhovorech

100 let od založení Československa: v textech, projevech a rozhovorech - - | Jesuslecitona.org

...dia po roce 1989 (E-KNIHA) Korupce - Ekonomie vs ... 100 let od založení Československa v textech, projevech a ... ... . mýty (E-KNIHA) Byla deflace opravdu hrozbou? (E-KNIHA) Aldous Huxley a jeho Brave New World - Půl století od autorovy smrti (E-KNIHA) Znarodnene ceskoslovensko od znarodneni k privatizaci statni zasahy dovlastn kuklik jan. ... Fotografie z let 1938-1945 obsahuje fotografie ilustrující druhý exil E. Beneše, druhého prezidenta Československé republiky a jeho aktivity před a v průběhu druhé světové války, v letech 1938-1945. ... Miroslav Horníček - 100 let . Plzeň : S ... 100 let od založení Československa v textech, projevech a ... ... . ... Miroslav Horníček - 100 let . Plzeň : Statutární město Plzeň, Odbor kultury Magistrátu města Plzně, 2018. 65 stran . Významné plzeňské kulturní osobnosti. ISBN 978-80-270-5674-3. ^ nahoru ^ Lupiči a policajti: Veselé zkazky pro mládež, trampy, noční šoféry a vědce, seniory i opalující se krásky, čtení na deštivou dovolenou u táboráku, ve škole pod l...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
100 let od založení Československa: v textech, projevech a rozhovorech.pdf

POPIS

Vznik Československé republiky, jehož sté výročí si letos připomínáme, je příležitostí k ohlédnutí se za naší moderní historií, jejími vrcholy i tragickými periodami, výzvou k hledání poučení z ní a především k úvahám o budoucnosti naší republiky a hrozbám a rizikům, která jsou před námi. Nová publikace Institutu Václava Klause (IVK) je souhrnem textů, projevů, rozhovorů a dalších příspěvků ke stému výročí moderní české státnosti publikovaných či pronesených v září a říjnu 2018 Václavem Klausem a dalšími autory IVK.

Chcete si přečíst knihu?100 let od založení Československa: v textech, projevech a rozhovorech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 100 let od založení Československa: v textech, projevech a rozhovorech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY