Ve stínu apokalypsy: Antologie české fantastiky

Ve stínu apokalypsy: Antologie české fantastiky - a kolektiv autorů, | Jesuslecitona.org

...ka se dělí na dvě části: povídky ze světa s nadcházejícím koncem a ze světa po ... Ve stínu apokalypsy - Rozpad.cz ... . Nemusím antologie, většinou je tam pár tahounů a zbytek nuda. Tady snad nebyla jedna povídka, která by byla marná. Ve stínu apokalypsy - Antologie české fantastiky. ... a možná proto po celém světě patří knihy s tématem apokalypsy a života po ní už desítky let mezi nejúspěšnější. A je jasné, že tahle antologie se mezi ně zařadí, protože v ní najdete přední ... Ve stínu Říše - Antologie české fantastiky - Leoš Kyša ... ... . A je jasné, že tahle antologie se mezi ně zařadí, protože v ní najdete přední české autory fantastického žánru, kteří se vydali vstříc ... Abychom vše uvedli na pravou míru: je tomu přibližně rok, co spatřila světlo světa antologie povídek českých autorů s názvem Ve stínu Říše.Její editoři Leoš Kyša a Boris Hokr ovšem neusnuli na vavřínech, a téměř do roka a do dne přináší nedočkavým čtenářům další kousek ze své editorské produkce - Ve stínu apokalypsy. Název: Ve stínu apokalypsy - Antologie české fantastiky. Autor: Hokr Boris, Kyša Leoš, Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Sci-fi; ISBN: 978-80-7557-156-4. EAN: 9788075571564. Objednací kód: NA331890 Informace / Anotace ke knize: Ve stínu apokalypsy - Antologie české fantastiky Každá civilizace věřila, že jednou přijde její konec - vrátí se bohové a všechno se rozpadne v prach. Tenhle strach zůstává i v dnešním člověku, a možná proto po celém světě patří knihy s tématem apokalypsy a života po ní už desítky ... Všechny informace o produktu Kniha Ve stínu magie - Antologie české fantastiky - Kyša Leoš, Hokr Boris,, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ve stínu magie - Antologie české fantastiky - Kyša Leoš, Hokr Boris,. Antologie dua Hokr - Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nov...

INFORMACE

AUTOR
a kolektiv autorů,
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu apokalypsy: Antologie české fantastiky.pdf

POPIS

Každá civilizace věřila, že jednou přijde její konec – vrátí se bohové a všechno se rozpadne v prach. Tenhle strach zůstává i v dnešním člověku, a možná proto po celém světě patří knihy s tématem apokalypsy a života po ní už desítky let mezi nejúspěšnější. A je jasné, že tahle antologie se mezi ně zařadí, protože v ní najdete přední české autory fantastického žánru, kteří se vydali vstříc invazím mimozemšťanů, zmutovaným virům, zdrcujícím válkám či klimatickým změnám. Jan Kotouč přináší prequel ke své populární sérii o alternativních dějinách českých zemí, Dalibor Vácha vám ukáže, jak by vypadala invaze vojsk Varšavské smlouvy do USA, Petra Lukačovičová vás přenese do občanské války v Praze, Míla Linc vám představí hrůzy morové rány, Petr Stančík nabídne až detektivní historku ze světa, kde se biologická i robotická evoluce údajně ignorují, František Kotleta vás zase přesvědčí, že s invazí mimozemšťanů se dá bojovat jenom pořádnou dávkou humoru, šílenství a… Nechte se překvapit, protože to zdaleka není všechno! Zkrátka a dobře, apokalypsa ještě nikdy nebyla tak barevná jako v téhle antologii!

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu apokalypsy: Antologie české fantastiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor a kolektiv autorů,. Číst Ve stínu apokalypsy: Antologie české fantastiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY